Terbiyesiz Sözler

Terbiyesiz Sözler

Sayfa İçeriği: Terbiyesiz Sözler Kısa, Terbiyesiz Sözler Facebook, Terbiyesiz Sözler 18, Terbiyesiz Sözler Komik, Sevgiliye Terbiyesiz Mesajlar, Terbiyesiz Espirili Mesajlar

Bu güzel sayfamızda sizler için en komik terbiyesiz sözleri hazırladık. Sayfamızdaki +18 terbiyesiz sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile sevgilinizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

KOMİK TERBİYESİZ SÖZLER

Zencilerin hayata 10 santim önde başlaması çok saçma.

İngiltere’de kraliçe olabilirsin ama Türkiye’de sağ elden öteye gidemezsin Elizabeth.

Yatakta ve batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur.

Falcı el falıma bakıyordu, elimi açar açmaz “sana çok çektirmişler evladım” dedi. Falcı haklı beyler.

Gülü seven dikenine katlanır, kaktüs sevenin vay haline.

Görmediğimiz yerden soran hocama, görmediği yerlerimi açıp gösterdim, dersi 3 yıldır alttan alıyorum.

Dereceye girmek için çok çalıştı; ama hasta oldu derece ona girdi.

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma, aşkın gözü kördür ama komşununki asla.

Erkekler araba gibidir. Dikkat etmezsen altında kalırsın.

Temel ile Dursun Trabzon da kazı yapıyorlarmış. Kaz ölmüş.

Bir daha kumar oynamayacağıma bahse girerim.

En iyi motor kadınınkidir. Çünkü her pistona uyum sağlar kendinden yağlamalıdır.

Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim.

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

Adamın biri araba almak için galeriye gitmiş. Alamayınca kan kaybından ölmüş.

Ah kızım ah! Ben ne salağım; seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. Üzülme anneciğim, ben hepsine verdim.

Sen bir afytabey-i yektasın darende deliksiz. Ben o deliğin matkab-ı ihtiyaçtan kemiksiz.

Elleriyle beyaz vücuduma ellediler, dudaklarıyla emdiler, ateşleriyle yaktılar, bilmem ne istediler benim gibi sigaradan.

Aslı’yı sevdi Kerem. Aslı için dağları delerim dedi Kerem. Aslı vermedi bir kerem ben böyle aşkı skerem.

Yat dedi yattım, aç dedi açtım, aletini çıkarıp soktu, işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı, çok korkmuş ve acı çekiyordum; çünkü ilk kez diş çektiriyordum!

Devlet’i Osmani Ali’de terfi’i temayuzilim irfan ile olmaz. Ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak medeni haz ya da olacak delikle temas.

Bütün gece uğraştım bir türlü delinmedi, o kadar zorladım bana mısın demedi, sabret sevgilim şimdi olacak oh, delindi, kulaklarına takabilirsin küpeni.

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir, zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa süreli körlük, gtlerde ise bir anlık gülümseme yapar.

Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, fırçayı temizle diş sağlığına dikkat et.

Galata kulesinden attım fesimi. Ey fani insaf et değdireyim tepesini. Değdirirsem tepesini itelemem gerisini. İtelersem gerisini, keserim nefesini.

Kocamandı, elimde tam olarak tutamıyordum, çok büyüktü, aşağı yukarı salladım tam fışkıracakken ağzıma dayayıp hepsini içtim coca-cola yı çok seviyorum.

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

Ey dağları taşları her şeyi yaratan rabbim, her şeye bir güzellik ayrı bir tat insanlara akıl, mantık, zeka dağıtırken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun?

Niyetim açizane-i taciz etmek değil; bilakis efkar-ı umumede Naçizane bir skiş teklifidir. Vereceğiniz her müspet cevap harabe-i skimin dermanı olacaktır.

Bu güzellik, bu zeka, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü. Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber?

Baba der ki:”Oğlum müjde sana iş buldum.” Çocuk heyecanlanır:”Ne işi baba?” Baba cevaplar:”Aşağıdaki büfede yedi gün vereceksin.”

Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti.

Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim, her şeye bir güzellik ayrı bir tat insanlara akıl, mantık, zeka dağıtırken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun?

İki uzaylı benzin istasyonuna gitmişler, biri benzin pompasını tutmuş dötüne sokmuş, diğeri ona şaşkın bir bakışla: “Bu yaptığın normal mi?”demiş. Diğeri ise:”Hayır kurşunsuz.”demiş.

Boynuma sürterek göğüslerinin arasından, aşağıya, kalçamın yanına kadar getirip, yuvasına oturttum, çıkan şılak sesi bana güven veriyordu, sende emniyet kemeri tak.

Cep telefonunuzun daha iyi çekmesi için dik pozisyonda üzerine oturunuz, biz buna “Cep To Gt” diyoruz. “Cep to Gt” … da vardır. Belki bir gün başkaları da bu uygulamaya başlar, ne dersiniz hoş olmaz mı?

Şu anda her 100 kişiden 35’i uyuyor, 10’u yemek yiyor, 25’i çalışıyor, 15’i sex yapıyor, 10’u araba sürüyor 4’ü ders çalışıyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor.

Üf yavrum, anam, yalarım, yutarım, döşerim. Sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu Telsim’in motivasyon mesajıdır, biz buna cep-to taciz diyoruz. Belki başkaları da bu uygulamaya başlar ha ne dersiniz fena olmaz değil mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir