14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler

14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler

Sayfa içeriği: 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Kısa, 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Anlamlı Sözler, 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Romantik Sözler

Bu güzel sayfada sizler için 14 Şubat sevgililer günü ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazır ettik. Sayfadaki 14 Şubat sevgililer günü ile ilgili anlamlı sözleri instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER


Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Aşk aynı şemsiye altında birlikte yürümektir.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Sen benim şarkımsın, herkesin dili dönmez.

Sen bile bilemezsin gülüşün ben de kaç bahar eder.

Öyle bir sev ki beni, ben bile kıskanayım kendimi.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.

Öyle bir sev ki beni, ben bile kıskanayım kendimi.

Görmeden seni isteyen gönlüm, görünce nasıl dayansın.

Öğrendik ki: Her yarayı saran zaman değil, sevgidir.

Kış geldi sevgilim. Yüreğini, yüreğime koy da üşümesin aşkımız.

Kim istemez mutlu olmayı, ama mutsuzluğa da var mısın?

Onlar adını, ben kokunu bilirim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Kalbim ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. 14 Şubat kutlu olsun.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum. Nice güzel günlere.

Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gece ateşim gündüz güneşim. Taptığım ilk aşksın, sen benim eşim, sen en çok aşksın!

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye? 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

Bu dünyada ve öbür dünyada her zaman seninle olmak dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Bir parça aklımda, bir parça içimdesin. Tüm yaşamın vazgeçilmezimsin meleğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana sevgilim! diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Aşkım, bir tanem ben ateş sen ise mumsun benim tek korkum mumun zamanla eriyip yok olması ama doğru ya mum biterse ateş zaten söner. Sevgililer gününü kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Sensiz hayat anlamsız nefes bile alamıyorum, uyuyamıyor, düşünemiyor, bu düşünce beni bu hale getiriyorsa gerçekleşmesi beni bitirir be gülüm. Bırakma bu yalnız kalacak ellerimi bir ömür. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgilim o kadar senle doluyum ki insanların bana bakarken seni görmelerinden ve bu aşka nazar dolu günler yaşatmalarından korkuyorum çünkü ben seni senden bile çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yeri geldi ayrılıklara ağladık, yeri geldi hasretlik özlemleri yaşadık ama kalbimize koyduğumuz sevdayı asla unutmadık inadına sevdalı yaşadık meleğim. Seni seviyorum iyi ki hayatım bir parçası ve bugünümün ışığı gibi parlayanımsın.

Yüzümde anlamsız bir gülücük, içimde sonsuz sevgi, güne keyifle başlayıp keyifle bitiriyorum. Bir şey var hayatımda anlayamıyorum, düşündüm de bir sen varsın seni arıyormuşum meğer ey aşk! Sevgililer günün kutlu olsun.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi. Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Sonu olmadığını düşündüğün yollardan giderken korktuğun tüm karanlıkları bir güneş gibi aydınlatıp bu yolda her daim yoldaşın olurum bir tanem yeter ki sen aydınlığına aydınlık kat. Sevgililer günün kutlu olsun seni seviyorum.

Hiçbir şey istemiyorum sadece seni istiyorum, gözlerimi kapattığım da rüyalarımda seni görüp her gözümü açtığımda karşımda seni görmek istiyorum çok değil sadece seni bir tanem. Hayatıma renk kattığın için iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir kuş olup tüm engelleri aşarak yanına gelsem, varsam yanına öpsem seni, doya doya koklasam ve bir daha bırakmamacasına sarılsam. İnan bana sevgilim en büyük hediye o olur bana sevgililer gününde. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

Kendinden vazgeçecek kadar sev beni, pekguzelsozler.com sonu hüsranla bitse bile ölene kadar bırakma ellerimi, bırak titresin yüreğin, bırak yerden kesilsin ayakların, bırak aşık olduğun insan için harca her şeyini vazgeçilmezim. Sevgililer günün kutlu ve mutlu bir ömür boyu sürsün.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur. Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki. Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum.

2 Yorum

  1. blank bagul dedi ki:

    Yanymda olmasanda biz bir birimizden ayrylmys olsakda seni cook sevdigimi bil yeter.Sevgililer gunu ama viz icin o gun yok olsada kutlarym askim seni.

  2. blank Morbi dedi ki:

    Herkesin sevgililer günü kutlu olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir