19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları

Sayfa İçeriği: 19 Mayıs Mesajları Kısa, 19 Mayıs Mesajları 2021, 19 Mayıs Mesajları Görseller, 19 Mayıs Mesajları Atatürk, 19 Mayıs Mesajları Yeni, 19 Mayıs Mesajları Anlamlı, 19 Mayıs Mesajları Paylaş

Bu sayfada sizlere gurur dolu 102 yılın ardından bu harika günde paylaşabileceğiniz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı kutlama mesajlarını hazırladık. Sayfadaki 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı anlamlı mesajları sevdiklerinizle instagram, whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın.

EN GÜZEL 19 MAYIS MESAJLARI


Atatürk’ü anıyor Gençlik Bayramımızı kutluyoruz.


Tam 102 yıldır aynı gemideyiz. 19 Mayıs’ın 102. yılı kutlu olsun.

Bu gurur senin Türk gençliği! Emanete sahip çık! 19 Mayıs kutlu olsun!

102 yıl önce bugün başladı zafere yolculuk. Kutlu olsun hepimize!

Atatürk’ü en içten dileklerimizle anıyoruz. 102. yılımızı coşkuyla kutluyoruz.

Varlığına ve geleceğine sahip çıkan Türk gençliğinin bayramı kutlu olsun.

Mücadelenin sonu kurtuluştu, kurtuluşun sonu zaferdi. 102. yılımız kutlu olsun.

Gençler olarak 102 yıldır minnet ve hürmet duyuyoruz. 19 Mayıs kutlu olsun!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 102. yılını coşkuyla kutlayalım.

Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür 19 Mayıs! Coşkuyla kutluyoruz bugünü!

Bu 19 Mayıs’ta da Atatürk’ü anıyor bayramımızı kutluyoruz. 19 Mayıs güzel ülkeme kutlu olsun.

Kurtuluş Savaşının başlangıcının 102. yılını kutluyoruz. 19 Mayıs hepinize kutlu olsun.

Spor gençliğin kuvvet kaynağıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Zafer, barışın en kısa yoludur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Her ülkede böyle bir bayram yok. Gençler, bunun değerini iyi bilin. Bayramınızı coşkuyla kutlayın.

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Zaferin büyüklüğü savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Egemenliğimizin başlangıç gününden bugüne tam 102 yıl geçti. Bu gururu ilelebet gençler yaşatacaktır. 19 Mayıs kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk çocuğu çok zekisin bu belli fakat zekânı unut daima çalışkan ol. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Sözleriyle yol gösteren ulu önder Atatürk’ü saygıyla anıyoruz ve minnetlerimizi sunuyoruz. Bayramımız kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 102. yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak bastığı gün bağımsızlık meşalesini yakmış esarete boyun eğmeyeceğini bütün dünyaya ispatlamıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milli hedefler milli irade yalnız bir kişinin düşünmesinden değil bütün milletin arzularının emellerinin birleşmesinden ibarettir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Gençler cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım gözüm arkada kalmayacak. Zafer “Zafer benimdir” diyebilenlerindir. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 “yenilmiş zedelenmiş yorgun ve fakir” düşmüş bir halkın vatanını sahiplenerek geleceğini yeniden kurmaya pekguzelsozler.com giriştiği gündür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları

Rica ile merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır. 19 Mayıs güven sevinç hareket günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bağımsızlığı için ölümü göze alan millet insanlık haysiyet ve şerefinin icabı olan bütün fedakârlığı yapmakla teselli bulur ve elbette esaret zincirini kendi eliyle boynuna geçiren miskin haysiyetsiz bir millete nazaran dost ve düşman nazarındaki mevkii farklı olur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları

Büyük Önder Atatürk ve kahraman silah arkadaşları tarafından verilen mücadele sonucunda büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Her şeye rağmen muhakkak pekguzelsozler.com bir ışığa doğru yürümekteyiz. Bende bu imanı yaşatan kuvvet yalnız aziz memleket ve milletimin hakkındaki sonsuz sevgim değil bugünün karanlıkları ahlâksızlıkları şarlatanlıkları içinde sırf vatan ve hakikat aşkıyla ışık serpmeye ve aramaya çalışan bir gençlik görmemdir.  K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bir milletin başarısı mutlaka bütün milli güçlerin bir istikamette oluşması ile mümkündür. Bu nedenle bilelim ki elde ettiğimiz başarı milletin güç birliği etmesinden ortak hareket etmesinden ileri gelmiştir. Eğer aynı başarı ve zaferleri gelecekte de tekrarlamak istiyorsak aynı esasa dayanalım ve aynı şekilde yürüyelim.

Ben Samsun’u ve Samsun Halkını gördüğüm zaman memlekete ve millete ait bütün düşünce ve kararlarımın yerine getirilebileceğine dair bir defa daha kuvvetle inanmıştım. Samsunluların hal ve durumlarında gördüğüm gözlerinden okuduğum vatanseverlik ve fedakârlık ümit ve tasavvurlarımı olumlu bir inanca götürmeye yetmişti. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir