40 Yaş Doğum Günü Mesajları

40 Yaş Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: 40 Yaş Doğum Günü Mesajları Kısa, 40 Yaş Doğum Günü Mesajları Komik, Kendime 40 Yaş Doğum Günü Mesajları, 40 Yaş Doğum Günü Mesajları Eşe

Bu güzel sayfada sizler için 40 yaş için söylenmiş en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki 40 yaş doğum günü kutlama mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

40 YAŞA ÖZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Bu güzel gülümseme her zaman dudaklarına konsun ve hayatında çok fazla mutluluk getirsin. 40. Doğum günün kutlu olsun.


40 yaşımdan başka yaşlanmak istemiyorum.

40 yaşın sana yepyeni bir sayfa açsın. Doğum günün kutlu olsun.

40 yaşında yepyeni tertemiz bembeyaz bir sayfa diliyorum.

40 yaşımda önce para, sonra para, daha sonra çok para diliyorum.

Hayatımın ikinci baharını ikinci bir aşkla geçirmek istiyorum.

39 yaşına kadar hayal ettiğin her şeyin 40. yaşında olması dileğiyle. İyi ki doğdun!

Hayatımın anlamı, ömrümün baharı 40. doğum günün kutlu olsun.

40 yıllık deneyime sahip, iyi kalpli bir adamsınız. Sana harika bir yaşam diliyorum. İyi ki doğdun.

Üzülme kırk yaşına girdim diye bu bir son değil güzel bir başlangıçtır. 40 yaşın kutlu olsun.

40 yaşındasın ömrün en güzel yerindesin. Yüce Mevla geçmişte yaşadığın acıları tekrar göstermesin.

Fedakar cefakar elleri öpülesi canım annem 40. Yaşın kutlu olsun. Seni çok seviyorum anneciğim.

Hayatımın anlamı, ömrümün baharı doğum günün kutlu olsun. Hep birlikte yaşlanalım 40. Doğum günün kutlu olsun.

Dakikalar seninle ömre bedel aşksız saniyeler asra bedel doğum günün kutlu olsun hayatım seni seviyorum.

Hayatın nasıl da geçip gittiğine bakma! Onun yerine bundan sonra neler yaşayacağınla ilgili düşün. 40. yaş günün kutlu olsun.

Yum gözünü aç elini yüreğim senindir. İster cam kenarına koy güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

Bu güzel gülümseme her zaman dudaklarına konsun ve hayatında çok fazla mutluluk getirsin. 40. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın kahramanı, sırtımı yasladığım karlı dağım canım babam 40. Yaşın kutlu olsun. Rabbim her zaman yüzünü güldürsün.

Bugün senin 40. yaş doğum gününü kutlamıyoruz, sadece 39. yaş gününün 2. yılını kutluyoruz! Doğum günün kutlu olsun!

Geçmiş geçmişte kaldı çevir kaptan dümeni geleceğe. Kaptanım 40. Yaşın kutlu olsun. Hayat her zaman sürprizler sunsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

  1. Yaşınızda hayatınızda hayal ettiğiniz ve gerçekleştiremediğiniz ne varsa hepsini gerçekleştirmeniz dileğiyle 40. Yaş gününüz kutlu olsun.

Geride kalan 39 yılın tecrübesi ile daha nice mutlu ve güzel yıllar geçirmen dileğiyle canım arkadaşımın 40. Doğum günü kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. 40. Yaş gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Hayatın nasıl da geçip gittiğine kendini hapsetme! Onun yerine bundan sonra neler yaşayacağınla ilgili düşüncelerini özgür bırak. 40. yaş günün kutlu olsun.

Gündüzleri yatta, geceleri barda, altında porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. 40. yaşın kutlu olsun.

Erkek kırkından sevgimesajlarim.com sonra azarmış derler kendine dikkat et artık bak bugün sende 40’lar kulübüne üye oldun. 40 yaşın kutlu ve mutlu olsun.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. 40. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Tonton bir nine olma yolunda adım adım ilerliyorsun. Eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. 40.Doğum günün kutlu olsun.

Hadi 30′ larına veda et artık da onlar huzur içinde dinlensinler bir köşede. Sen asıl yeni gelen 40′ larına merhaba de! Ve 40′ larını uzun uzun yaşa. Mutlu yıllar!

Hayat kısa ve zaman çabuk geçiyor bu yüzden yaşamın tadını çıkar. Her günün yaşadığın en mutlu gününden daha güzel ve mutlu olsun. Kırkıncı yaşın kutlu olsun.

Senin ve şarabın gerçekten bir sürü ortak yanınız var. Aynı şarap gibi, sen de yıllandıkça daha da güzel oluyorsun!  Şimdi 40. yaşını kutlayalım! İyi ki doğmuşsun.

Doğum günün kutlu olsun! Umarım kırklarında da aynen yirmilerinde olduğu gibi inanılmaz yeni ve heyecan verici hissedeceksin. Sadece iki katı yaştasın yani ne olacak ki!

İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. 40. Doğum günün kutlu olsun.

Artık bazı şeyleri geride bıraktın ve hayatın en özel yeri 40 yaşına geldin. Yaşayacak olduğun her günün yaşadığın en mutlu gününden daha güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun! Gerçekten harika görünüyorsun. Ama adalet açısından, lütfen normal yaşlanan bir insan gibi görünebilir misin artık? Biz de rahat edelim biraz.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. 40 yaşının Doğum günü kutlu olsun.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, 40. doğum günün kutlu olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun. 40. yaş günün kutlu olsun.

Maşallah 40 yaşına girdin ama hala 20 yaşında gibi genç ve dinamiksin. İnşallah her zaman böyle hayata gülen gözlerle bakar mutluluk içinde yaşarsın. 40. Yaşın doğum günün kutlu olsun.

Senin ve şarabın gerçekten bir sürü ortak yanı var. Aynı şarap gibi, sen de yıllandıkça daha da güzel oluyorsun! Kesinlikle paha biçilemez. Şimdi hadi 40. yaşını kutlayalım! İyi ki doğmuşsun.

Yaş hakkındaki en komik şey, onu düşündükçe insanın kendini daha da yaşlı hissetmesidir. O yüzden en iyisi mi sen hiç kafanı buna takma, bırak hepsini, hayatını yaşa! 40. yaş günün kutlu olsun.

Bugün senin 40. Doğum günün her ne kadar senden çok uzakta olsam da, birbirimizi çok sevdiğimiz halde kavuşamamış olsak da seni hiç unutmadım, unutmayacağım. 40. Yaşın kutlu olsun.

40 yaşın kutlu olsun kardeşim. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

Geçmişi değiştirmek mümkün değil ama kesinlikle geleceği kontrol edebilirsin. Yani yirmili ve otuzlu yaşların hakkında endişelenmeyi bırak ve sadece kırklı yaşlarının enerjisine odaklan! Doğum günün kutlu olsun.

Yaklaşık 40 yıl önce, ilk e-posta 1971’de gönderilmiş, Sony Walkman 1978′ de yapılmış ve disko yetmişli yıllarda popüler olmuştu. Vay! Ne kadar da karizma yıllarda doğmuşsun! Doğum günün kutlu olsun!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. 40. Yaşın umutlu ve mutlu olsun.

Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü.’ Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim 40. Yaşın kutlu olsun.

Unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Mutlu günler Çabuk geçer, Bugünün de vermiş olduğu huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın, sen her zaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım.

Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin, pekguzelsozler.com sen benim mucizemsin, seninle var olan her şeyi seviyorum. Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim. Ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar her gün ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun canım. 40. Yaşın kutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu güzel yıllara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir