Abiye Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Abiye Doğum Günü Mesajları Kısa, Abiye En Güzel Doğum Günü Mesajları, Abiye Doğum Günü Mesajları Uzun, Abiye Doğum Günü Mesajları Duygusal

Bu güzel sayfada sizler için abiye en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki abiye anlamlı doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ABİYE ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.


Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Sevgili abim, doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur. Doğum günün kutlu olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım abim.

Abilerin en kralı, doğum günün kutlu olsun nice nice yaşlara inşallah.

Yüreğinin ışığı ile senin ve etrafındaki insanların aydınlanacağı mutlu yaşlar dilerim.

Rabbim ömrünü hayırlı, günlerini güzel eylesin. Doğum günün kutlu olsun abim!

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar, sen derim abi. İyi ki doğdun canım abim.

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice yıllara.

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim.

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Fluuuppp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, O’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim.

Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. pekguzelsozler.com Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Sayın değerli sağlam ciğerli bazen üzüntülü bazen kederli su gibi akan şimşek gibi çakan kalbimin en değerli köşesinde gül suyu şişesinde saklamış olduğum muhterem varlık muhterem abim Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir