Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Ağabeye Doğum Günü Mesajları Kısa, Abiye Doğum Günü Mesajları Kısa, Abiye Yazılacak Doğum Günü Mesajları, Abiye Komik Doğum Günü Mesajları, Abiye Doğum Günü Sözleri

Bu sayfada en güzel doğum günü mesajlarını abiler için hazırladık. Ağabey ya da abi için en güzel doğum günü mesajı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu güzel doğum günü mesajlarını kısa mesajla abinize yollayın ya da sosyal medyada paylaşın tercih sızın ne yapmak isterseniz onu yapın.

ABİLERE GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Abilerin en kralı doğum günün kutlu olsun nice nice yaşlara inşallah.


Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

En delikanlı en yakışıklı abişlerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim…

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara…

Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar…

Abilerin en yakışıklısı abilerin en iyi kalplisi abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun mutlu güzel senelere…

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim…

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

En güzel günler en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara…

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü…

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abişim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim.

Gülmek senin tutkun olsun eğer bir gün ağlarsan o’da sevinçten olsun bugünün dünden yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

Yılların sormadığı yolların yortmadığı kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Gündüzün yatta gecen barda altında Porsche araba kaldığın ev üç katlı villa gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.

Fluuuppp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim.

Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını bıktırdığını gördüm. Ben seninle pekguzelsozler.com her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim.

Sayın değerli sağlam ciğerli bazen üzüntülü bazen kederli su gibi akan şimşek gibi çakan kalbimin en değerli köşesinde gül suyu şişesinde saklamış olduğum muhterem varlık muhterem abim Doğum günün kutlu olsun.

Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir