Anneye Güzel Sözler

Anneye Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Anneye Güzel Sözler Yeni, Anneye Güzel Sözler Kısa, Anneye Güzel Sözler Uzun, Anneye Güzel Sözler Facebook, Anneye Güzel Sözler İnstagram, Anneye Güzel Sözler Tumblr, Anneye Güzel Sözler Duygusal, Uzakta Olan Anneye Güzel Sözler

En güzel duyusal sözlerin de yer aldığı bu güzel sitede şimdi de size anneye duygusal sözler hazır ettik. Bu anneye duygusal güzel anlamlı sözleri annenize kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın tercih sizin artık size kalmış.

ANNEYE DUYGUSAL GÜZEL SÖZLER


Bana dünyayı kucakla deseler, gider anneme sarılırım!


Anne ışıktır, annesiz insan karanlıktadır.

Allah’ın rahmetinin en güzel tecellisi annedir.

Canım annem senle her şeyim tamam.

Anne, herkesin yerini alabilen ama onun yeri dolmayan kişidir.

Benim için her gün anneler günü ve hediyem de dualarım.

Yalanlarla dolu bu koca dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem.

Annem, dünyadaki en sadık dostum. Allah seni başımdan eksik etmesin.

Bu kadar yeter dedikten sonra bir kepçe daha yemek koyan insan güzeline anne denir.

Gözümün nuru bi tanecik meleğim başımızdan eksik olma.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem.

Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem.

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem.

Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez!

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem!

Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan sensin canım annem. İyi ki varsın!

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım.

Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun.

Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Seni seviyorum annecim.

Burnunun dibindekiler halini anlamazken, kilometrelerce uzağında sesinden üzgün olduğunu anlayan insana anne denir. İyi ki varsın anım annem!

Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim.

Her dışarıda yemek yendiğinde ben bu paraya evde size en az beş tencere yemek yapardım diyen anlayışlı kadına anne denir. Canım annem bize asla kıyamaz.

Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem. Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. İyi ki varsın.

Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem.

Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

Küçükken hayalini kurduğum kanatlı meleğin taa kendisi koruyan gözünden sakınan sevgisinin tadını başka kimsede bulamadığım hayattaki tek gerçeğim Melek Annem Anneler Günün kutlu olsun.

Gecelerin karanlığında, sesinin nağmelerinde uyuyabilmenin huzurunu yaşadım. Bu hayatımın masalı, sen masallardaki tüm erdemlerin perisisin iyi ki benim melek annemsin.

Zamanın içinde hayatımızı düzene sokan, bizim için yaşanır kılan, tebessümüyle soframızı evimizi şenlendiren, yüreğiyle içimizi ısıtandır anne! Sen her şeyin en güzeline layıksın annem.

Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem. İyi ki varsın.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!

Anne candır, cana can verendir. Annelerin günü bir gün değil her günümüzde her an yanımızda olan en kutsal varlıklardır annelerimiz. Öncelikle annemin ve bende bir anneyim tüm annelerin gününü kutluyorum.

Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır. İyi ki varsın anneciğim.

Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Bana her zaman sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, beni en zorlu olaylarda bile yüreklendiren canım annem, senin hakkını asla ödeyemem. Sen dünyanın en fedakâr, en güçlü, en güzel kadınısın.

Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin.

Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun annem. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Her zaman seninle doğru yolu buldum. Seni çok seviyorum. İyi ki benim annemsin, hep var olasın.

Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en özel kadını. Bu dünyadaki en güvenli sığınağımsın sen. Benim annem olman dünyadaki en büyük şansım. Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem.

Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, pekguzelsozler.com hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim. Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. İyi ki varsın.

Beni canıyla kanıyla büyütüp bu güne getiren canım annem. Her zaman yanımda beni koşulsuz seven tek insan. Bir yaprak gibi narin ama bir o kadarda güçlü. Ulu bir çınar gibi gölgesi bile insana huzur veren biriciğim, annem. Seni anne olunca daha iyi anladım.

1 Yorum

  1. blank Atakan Çelik dedi ki:

    Bir Damla Yaş Olsam Gözünde Saklar Mısın Beni Ömrünce Anlatma Beni Herkese Saklı Kalsın Kalbinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir