Baba Oğul Sözleri

Baba Oğul Sözleri

Sayfa İçeriği: Baba Oğul Sözleri Kısa, Baba Oğul Sözleri Anlamlı, Baba Oğul Sözleri Tumblr, Baba Evlat Sözleri, Evlat Baba Oğul Sözleri, Baba Oğul Sözleri İnstagram

Bu güzel sayfada sizler için en güzel baba oğul sözlerini hazır ettik. Sayfadaki baba oğul ile ilgili anlamlı sözleri instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

BABA OĞUL İLE İLGİLİ SÖZLER


Sen, babanın hakkına riayet edersen, oğlun da senin hakkına riayet eder. Hz. Ali


Oğullar için baba her şeydir.

Baba oğlunu meth, oğul babasını takdir etmemeli.

Adettir, babanın topladığını oğlu saçar.

Neden bilmiyorum ama bugün seni çok özledim babam!

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır.

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar.

Bir baba dokuz oğlu besler, dokuz oğul bir babayı beslemez.

Barışta oğullar babalarını savaşta babalar oğullarını gömer. Krezus

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir.

Baba oğluna bir bağ bağışlamış; oğul babaya bir salkım üzüm vermemiş.

Bizleri baba-oğul yapan; etle kemik değil, yürektir. Friedrich Schiller

Sen, babanın hakkına riayet edersen, oğlun da senin hakkına riayet eder. Hz. Ali

Oğul babasından daha iyi biri olmazsa ikisi de başarısızlığa uğramış demektir.

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam.

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

Bir baba için oğlunu büyütmek ve onun iyi bir erkeğe dönüşmesini izlemek en iyi yaşam deneyimidir.

Benim öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum.

Sen hiç gitmedin ki baba, gözlerimden kalbime taşındın. Önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.

Yoksulluk kaç gün sürer baba? 40 gün oğul! 40 günden sonra zengin olur muyuz? Yok oğul, alışırız.

Babam beni oğlum diye kucakladığı zaman kendimi taç giymiş bir padişah zannederim. Zübeyir Gündüzalp

Bu dünyaya 100 defa yeniden gelsem yüzünde de senin gibi bir babam olsun isterim canım babam.

Bir baba evladına soğuk ve mesafeli gibi görünebilir ama bir babanın yüreği sıcacıktır, evladına uzak görünüp en yakın olandır. Babam seni çok seviyorum.

Varsın kalmasın babadan villa. Olmasın para ya da araba. Üzülme baba, takma kafana. Helal ekmek getirdin ya o yeter bana.

Baba oğluna dedi ki; yavrum, gittiğin yola dikkat et! Oğlu babasına yanıt verdi: Babacığım, lütfen sen dikkatli ol. Çünkü ben senin adımlarını takip ediyorum.

Bir baba evladı için çok şey yapabilir. Evlat baba için daha fazla şey yapmalıdır. Çünkü, baba duası peygamber duası gibidir.

Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve üzüntüm hemen geçiveriyor. Gülüşün beni mutlu etmeye yetiyor, seni çok özledim canım babam.

Her insanın babası böyle senin gibi iyidir diyorum ama başkalarının babalarının yaptıklarını duyunca benim babam bir taneymiş diyorum. Seni çok seviyorum babam.

Canım babam sana olan sevgimi nasıl kelimelerle anlatabilirim ki, insan senin gibi bir babanın sevgisine sınır koyabilir mi ki. Canım babam seni sınırsızca çok seviyorum.

Eğer bu dünyada yaşayan bir baban varsa, bayramdan bayrama da olsa gidip elini öpebiliyorsan bu hayatta çok şeyin var demektir. Allah’a ne kadar şükretsen azdır.

Annem bu dünyanın en şanslı insanı çünkü senin gibi bir kocası var. Ben bu dünyanın en şanslı insanıyım çünkü benim de senin gibi koca yürekli, sevgi kalpli bir babam var.

Her yolunu gözleyeceğin bir baban varsa, eve geldiğinde yavrum deyip seni kucaklarsa, canın sıkıldığı zaman alıp sana destek olursa. Allah’a binlerce kez şükretmelisin.

Babam sen bizden ayrılalı benim yüzüm gülmedi hiç, sensizlik zamanla geçer dediler ama benim ki geçmedi. Ben her gece rüyalarımda seni görüyorum. Baba baba gel diye sana sesleniyorum. Canım babam seni çok seviyorum.

Baba ne kadar hayata karşı dimdik durursa evladı da öyle yapar, baba neşeyle güler mutlu olursa evladı da mutlu olur, baba yaşadığı sürece evladı da yaşar. Allah’ım sana uzun ömürler versin canım babam.

Ben çocukken hep seni örnek alırdım. pekguzelsozler.com Oynadığımız oyunlarda ben hemen baba oluyordum. Çünkü babalar güçlü ve cesur yürekliydi. Bende şimdi senin gibi bir baba oldum canım babam. Senin verdiğin nasihatler sayesinde bugünlere geldim. Canım babam seni çok seviyorum.

Bir baba oğlunun çocuk olduğunu anlamaz kendisi unutkan ve ihmalci olabilir ve o bu kusurlarından ötürü kendini affedebilir fakat oğlunun kendisinden daha üstün olmasını ister babasının aynı olmasını değil onu daha ileriye götürmesini aşmasını ister. Alain

Baba Oğul Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir