Babaya Güzel Mesajlar

Babaya Güzel Mesajlar

Sayfa İçeriği: Babaya Güzel Mesajlar Kısa, Babaya Güzel Mesajlar Uzun, Babaya Duygusal Güzel Mesajlar, Ölmüş Babaya Güzel Mesajlar, Babaya Güzel Mesajlar Facebook

Evimizin direği, hayatımızın gizli kahramanları babalarımızı mutlu edebileceğiniz babaya en güzel mesajları bu sayfamızda hazır ettik. Sayfamızdaki babaya duygusal mesajları sosyal medya hesaplarınızla paylaşın.

BABAYA EN GÜZEL MESAJLAR


Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.


Bana bir bayram verin, içinde babam olsun.

Babamı özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım!

Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır.

Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz.

Hayatımda okuduğum en güzel kitapsın babam. İyi ki varsın!

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır.

Bazı süper kahramanların pelerinleri yoktur. Onlara baba denir!

Senin sonsuz ve sınırsız bir sevgiyle seviyorum canım babam.

Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur ömre bedel!

Gözlerimin baktığı yerde olmasan da, daldığı yerdesin babam!

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım.

Baba, fani hayatın, terbiye vereni ise, ebedi hayatın sebebidir.

Bana eksikliklerini sorma hayat… Babam derim tamamlayamazsın.

Baba omzu diye bir yer var. İliklerine kadar huzuru hissettiğin.

Senin evladın olduğum için Allah’ıma sonsuz şükürler olsun. Babacığım!

Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba.

İyiliklerin en güzel, kişinin babasının dostlarıyla ilişkileri, dostluğu sürdürmesidir.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.

Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam!

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam.

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. İyi ki varsın canım babam!

Seninle doluyor içim; neşenle ve sevginle. Öyle güzel yansıtıyorsun ki içindeki sevgiyi bana. Sen beni sevdikçe dünya benim için daha bir güzel dönüyor canım babam.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil, seni çok özledim babacığım.

Benim için öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum. Sen benim en vazgeçilmezimsin, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam.

Bana hayatı öğreten, zor zamanlarda yardımıma koşan, hiçbir zaman bir kere dahi öf demeyen adam canım babam seni çok seviyorum.

Benden ne kadar uzak olursan ol, senin sevgini ve ilgini her zaman kalbimin tam içinde hissettim ben canım babam. Senin çocuğun olmak bana hep mutluluk verdi. Seni çok seviyorum.

Bana güllerin en güzelini getirmeyin, bana yolların en kolayını göstermeyin. Bana babamın kokusunu getirin, ona giden yolları gösterin.

İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın.

Daha küçücükken tanıştım seninle ve bak şimdi kocaman oldum. Senin öğrettiklerinle tanıdım hayatı ve hep o şekilde yoluma devam ettim. İyi ki vardın canım babam… Seni çok seviyorum.

Dünyanın en iyi babası sensin benim bir tanecik babam. Sen, dünyanın en iyi hikaye anlatan adamı ve en iyi huzur verensin. Sen benim gözümün nuru, en değerli parçamsın. Seni çok seviyorum benim aslan babam.

Benim gökyüzümdeki en kocaman ve en çok parlayan yıldız sensin babacığım. Ömrüm boyunca senin yolundan yürüyüp, senin gibi kocaman yürekli bir insan olmaya çalıştım. Seni çok seviyorum canım babam.

Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum… İyi ki varsın benim bir tanecik babam.

Yolumu aydınlatan en değerli ışığımsın, babamsın, atamsın. Senin yerin benim başımın üstünde canım babam. Seninle birlikte hayat çok daha kolay… İyi ki varsın, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam.

Sendin benim ilk kahramanım ve hayatımı neşelendiren en uzun ve en güçlü adam. pekguzelsozler.com Seninle birlikte neler öğrendim neler… Dizlerim her kanadığında pansuman yapan, her ateşim çıktığında sabaha kadar başımda bekleyen muhteşem adam.

Keşke zamanı geriye döndürebilsek ve tüm geçmişi geri getirebilsek… Keşke sen yine yanımda olsan ve tutabilsen ellerimden… Seni çok özledim canım babam. Bana şimdi çok uzak da olsan seni sevmeye aşığım.

Bu hayatın iki yüzünün olduğunu ama bizim hep iyilerin tarafında olmamız gerektiğini anlattığında henüz yedi yaşındaydım. Şimdi hala o gün söylediğin sözün gölgesinden çıkmadım canım babam. Benim hayatımın kanatsız meleği, seni çok ama çok seviyorum.

Seni anlatırken sözcükler boğazıma diziliyor, kelimelerim kifayetsiz kalıyor canım babam. Sen benim en büyük öğretmenimsin. Seninle birlikte bu hayatın farklı yüzlerini keşfettim ben ve bu yolculuk boyunca benim ellerimi tutmaktan hiç vazgeçmedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir