Babaya Ramazan Bayramı Mesajları

Babaya Ramazan Bayramı Mesajları

Sayfa İçeriği: Babaya Ramazan Bayramı Mesajları Kısa, Babaya Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları, Ölmüş Babaya Ramazan Bayramı Mesajları, Babaya Ramazan Bayramı Mesajları 2022

Evimizin direği koca çınarımız babamızın ramazan bayramını kutlamak için sizler için babaya ramazan bayramı mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki babaya anlamlı ramazan bayramı mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

BABAYA EN GÜZEL RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI


İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Seni çok seviyorum canım babacığım. Nice güzel bayramlarımız olması dileğiyle.


Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

Baba, fani hayatın terbiye vereni ise ebedi hayatın sebebidir. Hz. Ebubekir

Şeker tadında bir bayram geçirmen dileğiyle canım babam. İyi bayramlar.

Güzel bir bayram geçirmeni dilerim babacığım. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir bayram dileğiyle babam. Hayırlı bayramlar.

Sensiz bayram bana bayram değildir, benim bayramım seninle olan bayramdı canım babam.

Her şeyin rahatça yenip içilebildiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar.

Canım babacığım, ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım. En güzel bayramlarda bulaşmak dileğiyle.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Bayramın mübarek olsun.

Baba bayramın kutlu olsun elini öpemiyorum ama bak sana mezarının başında dua ediyor kuran okuyorum.

Bayram gelmiş gülemiyorum, yüzüm gülse de babam aklıma geldikçe içim kan ağlıyor. Sensiz bayram olmuyor be babam.

İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Seni çok seviyorum canım babacığım. Nice güzel bayramlarımız olması dileğiyle.

Dualarım sizinle bir daha ki ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan bayramınız hayırlı olsun.

Allah’ım biz evlatları olarak babamızdan razıydık. Sen de ondan razı ol. Bayramın mübarek olsun Canım babacığım.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah’ı hatırlatandır. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Bir adam sevdim, adam gibi adam! Hiç bırakmayan ve son zerresine kadar seven adam! Uzatmaya gerek yok o adam benim babam.

Baba candır, baba canandır. Baba her zaman sevilecek en güzel sevdadır. Ramazan Bayramın mübarek olsun babacığım.

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır. Sonsuza kadar benim aşkım olarak kalacaksın canım babam! Bayramın kutlu olsun.

Babam… Sen olmayınca hep bir şeyler eksik. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin! Bayramın kutlu olsun. Mübarek ellerinden öperim.

Sana sarılıp elini öpemeden, kokunu ciğerlerimde hissedemeden bir bayram daha geçiyor babam, yokluğun çok acı, yokluğun çok soğuk.

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı bayramlar.

Babacığım bayramın mübarek olsun. Senin öğrettiklerinle yaşamaya devam edeceğim ve sana söz veriyorum senin gibi iyi birisi olacağım.

Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter. Allah üzerimizdeki gölgeni hiç eksik etmesin. Bayramın kutlu olsun canım babam!

Canım babacığım sensiz geçirdiğimiz ilk bayram. Sen her zaman canımda, kalbimdesin. Seni çok seviyorum. Ramazan Bayramın Mübarek olsun.

Huzur, mutluluk, sevgi kapımızdan eksik olmasın. En güzel bayramların en mutlu günlerini yaşamak dileğiyle. Bayramımız kutlu olsun babacığım.

Bak bir bayram daha geldi ama yine sen yoksun, herkes gülüp eğlenirken ben sensiz gülemiyorum be güzel babam. Kurban bayramımız kutlu olsun babacığım.

Sevgili babacımın, virüsten dolayı belki sana gelemiyoruz. Gelecek günlerde daha güzel bir bayram geçirmemiz dileğiyle. Ramazan bayramın kutlu olsun.

Babanın faziletleri, çocukların servetidir. Bize her zaman mükemmel bir baba oldun! Hakkını helal et canım babam! Kurban bayramını sevgi ve saygıyla kutluyorum.

Bak bir bayram daha geldi ama yine sen yoksun, herkes gülüp eğlenirken ben sensiz gülemiyorum be güzel babam. Ramazan bayramımız kutlu olsun babacığım.

Benim için öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum. Sen benim en vazgeçilmezimsin, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam…

Bazıları babasının kıymetini bilmez, bazıları kıymet bilecek bir baba bulamaz. İyi ki bizim kıymetli babamızsın. Seni çok seviyoruz. Evlatların olarak bayramını kutluyoruz.

Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve üzüntüm hemen geçiveriyor. Gülüşün beni mutlu etmeye yetiyor, seni çok özledim ce seni çok seviyorum canım babam. Kurban bayramın kutlu olsun.

Babam senin yanına geldim uzat eline öpeyim boynuna sarılayım, kokunu ciğerlerimin derinliklerine çekeyim. Seni çok özledim canım babam Bayramın mübarek olsun.

Bak baba ben geldim yanına sana söz verdiğim gibi okulumu bitirdim işime başladım. Sen bana güveniyordun ben bu güvenini boşa çıkarmadım. Ama sensiz içimde buruk bir sevgi var. Bayramın mübarek olsun güzel babam.

Babasız kalmak çölün ortasında yolunu kaybetmiş nereye gideceğini bilmemek gibiymiş. Gel baba elimden tut beni kurtar bu çölün ortasından. Seni çok ama çok seviyorum. Kurban bayramını canı gönülden kutluyorum.

Baba demek koca çınar demektir. Sen de bizim çınarımız oldun baba. pekguzelsozler.com Senin çevrende toplanır, hep birlikte mutlu oluruz. Senin masanda yemek, yediğimiz emeklerin hep en lezzetlisidir. Sen bizim ailemizin direği, mutluluğumuz, huzurumuzsun. İyi ki varsın canım babam.

Bana hep başımı dik tutmam gerektiğini söyleyip dururken çok haklıydın babacığım. Bu hayatta başını eğdiğin an seni birisi gelip arkandan vuruyor. Ama sen beni asla yarı yolda bırakmadın, bunun için sana yüzlerce teşekkürler benim canım babam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir