Barışma Mesajları

Barışma Mesajları

Sayfa İçeriği: Barışma Mesajları Arkadaşa, Barışma Mesajları Sevgiliye, Barışma Mesajları Uzun, Barışma Mesajları Kısa, Barışma Mesajları Anlamlı, Barışma Mesajları Duygusal, Barışma Mesajları 2016

Bu sayfada sizler için barışma mesajları hazırlamaya çalıştık. Bu sayfada yer alan barışma mesajlarını küs olduğunuz sevgilinize yollayabilirsiniz.

KÜSKÜNLERE MESAJLAR

Seni kıracağıma keşke kafamı kırsaydım. Ayılık ettim affet.

Bir öküzlük edip seni kırdım biliyorum, ama sen de benim seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Bir büyüklük edip şu öküzü affet…

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm ne olur affet beni…

Affetmek büyüklüktür aşkım affet beni barışalım hadi güldür ağlayan yüzümü…

Barışmak için ilk adımı benden bekleme kalbinin sesini dinle adımlarınla sesini dinlet kalbime…

Hayatta 3 dileğim var sen, mutluluk ve barış başka bir şey istemiyorum hayattan.

Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster beni.

Büyük umutlarımı kırma ne olur hadi barışalım sevgimiz için büyük bir adım atalım.

Sana sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum belki çocukluk yaptım af diliyorum aşkım barışalım hadi…

Bir yanda ayrılıklar bir yanda barışlar bırak şu ayrılıkları gel barışalım hayatım.

Barış içinde kalsın ellerimiz ayrılık görmesin gözlerimiz ben seni seviyorum barışmanı bekliyorum.

Gel eskisi gibi olalım affet beni ne olur hadi barışalım…

Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster beni.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor.

Barışmak için önerin varsa söyle yapayım. Bu can sensiz olamıyor, sevgin olmadan yaşayamaz anla artık canım.

Barış dolu bir yıl geçirmek istiyorum seninle kavgalar hüzünler istemiyorum anılarımda sadece ikimiz olalım mutlu olalım acımasız hayatta!

Barış ve mutlu bir hayat istiyorum seninle ayrılıkların olmadığı kalplerin kırılmadığı hayatı paylaşmak istiyorum seninle bebeğim.

Hayatıma barış getirdin mutluluk getirdin hayatıma renk getirdin hayatıma yeniden beni getirdin seviyorum seni bebeğim barış dolu meleğim.

Seni severken yüzünü görememek üzüyor beni barış dualarıyla yalvarıyorum Allah’ıma ne olur affet beni bir tanem hadi gel barışalım…

Ben seni asi kalbinle hırçın duygularınla sevdim barışmak için sana feryat etmeyi sevdim bebeğim hadi gel barışalım eskisi gibi olalım.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmezken seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden. Ne olur barışalım artık.

Barışalım artık bir tanem. Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

Bir ip yumağı yapalım dertleri üstünü barış duygularımızla bağlayıp kimsenin göremeyeceği kadar uzaklara götürelim ve orda imha edelim dertleri barışlar kalsın hayatımızda.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet. Tekrar yazıyorum, özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olmanı istemiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum. Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum.

Öncelikle senden özür dilemek istiyorum. Ancak sana karşı duygularım çok yoğun ve seninle sıkça görüşmek isteğindeyim. Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirsen, lütfen olumlu bir mesaj gönder.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum…

24 Yorum

 1. blank Serra dedi ki:

  Teşekkür işime yaradı…

 2. blank Yeşilgözlü dedi ki:

  Teşekkür:) 🙂 🙂 🙂

 3. blank Yeşim dedi ki:

  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum yusufum.

 4. blank Yeşim dedi ki:

  Seni kızdırdığım ve kırdığım için özür dilerim, her insan hata yapar ve bende yaptım üzüldüm, kendim için değil seni üzdüğüm için üzüldüm, bendeki yerini en iyi sen bilirsin seni çok özledim yusufum affet.

 5. blank İlknur dedi ki:

  Özledim…

 6. blank Mert dedi ki:

  Kapatırsam yaptım olmadı…

 7. blank Bülent dedi ki:

  Seni kızdırdığım ve kırdığım için özür dilerim, her insan hata yapar ve bende yaptım üzüldüm, kendim için değil seni üzdüğüm için üzüldüm, bendeki yerini en iyi sen bilirsin Cansu’m, bağışla beni, seni çok özledim…

 8. blank GüKo GözTePe dedi ki:

  Bizim yok ki sevgilimiz özür dilesin ben hep sevdiğim diye kaybettim dürüst bı kiz bulamadim.

 9. blank Abdulkadir dedi ki:

  Hayatımda tanıdığım en güzel sevgilim benim biliyorum senin bugün çok üzdüm çok kırdım biliyorum seninle ponçik kalbimi çok kırdın bunu defalarca yaptım ama bende sinirlendiğim zaman çok tuhaf oluyorum sen de beni biliyorsun ama seni gerçekten her şeyden her şeyden çok seviyorum hayatımda benim kalbimde en güzel yerdesin bendeki yerin milyonlarca kat fazla seni çok seviyorum sevgilim beni lütfen affet ❤️

 10. blank Abdulkadir dedi ki:

  8.30 ay oldu canımdan çok sevdiğim bir kız vardı yeşil gözlü güzel gözlüm benim onu bugün kırdım istemeyerek sinirli bir şekilde bazı sözler söyledim ve onu çok kırdım ve benimle hiç konuşmuyor belki de nefret bile ediyor ama ben onu çok seviyorum canımdan çok seviyorum ama benimle konuşmuyor seni çok seviyorum NESLİHAN❤️

 11. blank Okan kotan dedi ki:

  Hayatta 2 türlü insan vardır ve gidenler kaybetmeyi tercih edenler…

 12. blank Nida dedi ki:

  Hayatımda gördüğüm hem en iyi yandaş hem en iyi sırdaş hem de en iyi sevgilisin. Gerçekten üzgünüm seni kırdıysam benim öküzlüğüm özür dilerim…

 13. blank Nida dedi ki:

  Ege özür dilerim…

 14. blank Muhammed dedi ki:

  Sevdiğim kızı üzdüm bir çok defa kırdım ama önceden yapılmış sorunlardan dolayı yaptım. Ben onu çok seviyorum benimle konuşmuyor istemiyor mesaj atmamı. Bana yardım edin nasıl barışırım onu sevdiğim kadar seviyorum ki ailemden gibi görüyorum. Yardım ederseniz sevinirim 🙁

 15. blank Karaca dedi ki:

  Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

 16. blank Hüseyin dedi ki:

  Bu sözler hepsi birbirinden güzel yazanlar emeği gecen herkesin eline sağlık…

 17. blank Zeynep dedi ki:

  Seven sevdiğine sevdiğini söylesin…

 18. blank Derya Medenova dedi ki:

  Allah razı olsun çok güzeller…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir