Dedeye Bayram Mesajları

Dedeye Bayram Mesajları

Sayfa İçeriği: Dedeye Bayram Mesajları Kısa, Dedeye Bayram Kutlama Mesajları, Ölen Dedeye Bayram Mesajları, Dedeye Ramazan Bayram Mesajları, Dedeye Bayram Mesajları 2021

Bu güzel sayfada sizler için dedeye en güzel bayram mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki dedeye anlamlı bayram kutlama mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

DEDEYE BAYRAM KUTLAMA MESAJLARI


İyi ki varsın dede, senin gibi bir dedem olduğu için çok şanslıyım. Bayramını kutlarım.


Kalbi güzel, kendi güzel dedem. Bayramın kutlu olsun.

Bir gün bir yerde değil her gün her yerde sevgin içimizdedir dedem. Bayramın kutlu olsun.

Dünyanın en iyi dedesine sahip olduğum için çok şanslıyım. Bayramın mübarek olsun.

Ailemizin bir parçası olduğum için o kadar mutluyum ki seni çok seviyorum dedeciğim. Bayramın kutlu olsun.

İyi ki varsın dede, senin gibi bir dedem olduğu için çok şanslıyım. Ramazan bayramını kutlarım.

Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı ve huzurlu mutlu bir yaşamın olsun. Bayramın mübarek olsun.

Öğrettiklerinle ve yaptıklarınla daima bana yol gösteren canım dedem. İyi ki varsın! Bayramın kutlu olsun.

Okullar tatil olunca herkes denize, havuza koşar ben ise sana koşuyorum dedeciğim. Bayramın mübarek olsun dedeciğim.

Allah, bu mübarek bayram günü vesilesi ile kalbine iman, nefesine kuvvet versin. Bayramın mübarek olsun dedem.

Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin. İnşallah her zaman böyle neşeli ve mutlu olursun canım dedem.

Bu mesaj dünyanın en iyi dedesine; çok özlenmektesin tatil olur olmaz yanındayım. Çapayı kazmayı hazırla. Bayramın kutlu olsun.

Hak Teala bu mübarek Kurban Bayramı’nı hepimize en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin. Bayramınızı kutlarım canım dedem.

Bu mübarek Kurban Bayramı’nın sana ve ailene sağlık, esenlik ve neşe getirmesi dileklerimle bayramını kutluyorum dedem.

Mübarek Kurban Bayramı bütün Müslümanlar için bol mutluluk, bol sağlık ve refah dolu günler getirsin. Hayırlı bayramlar dedeciğim.

Sevgili dedeciğim sen benim için her zaman mükemmel bir örnek ve ilham kaynağı oldun. İyi ki varsın dedeciğim. Bayramın kutlu olsun.

Bugün yaşadığım hayatta senin izlerin var, bugün hayat tecrübelerimin altında hep senin imzan var dedem. İyi ki varsın. Bayramın mübarek olsun.

Dedeciğim senden aldığım bilgilerle şuan büyük bir başarının mimari oldum. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Bayramın kutlu olsun.

Seninle birlikte geçirdiğim zamanları hiçbir zaman unutmuyorum ve unutmayacağım. Seni çok seviyorum dedeciğim. Bayramın kutlu olsun.

Hep bir arada olabileceğimiz, sağlıklı, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız kutlu olsun dedeciğim.

Mübarek Ramazan Bayramı tüm milletimize kutlu olsun. Allah tüm Müslümanlara nice sağlıklı, huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin canım dedem.

Sen bizim sülalemizin ulu çınarısın. Sen bizleri bir araya getiren birleştiricimizsin. Sen dünyanın en iyi dedesisin. Bayramın mübarek olsun.

Bizler senden ne kadar çok uzakta da olsak seni her zaman seveceğiz. Sen her zaman benim en çok sevdiğim yaz tatili arkadaşım olacaksın. Bayramın kutlu olsun.

Dedem Yüce Mevla sana ninemle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömür sürmeyi nasip etsin. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Bayramın kutlu olsun dedem.

Seni düşündüğüm zaman içim tarifsiz duygular kaplıyor. Yerimde duramıyorum, seninle yeni maceralara açılmak için çok heyecanlıyım. Bayramın kutlu olsun.

Bu gidişle babam yaşlanmakta seni geçecek dede. Maşallah sen yıllara meydan okuyorsun. Sen her zaman böyle genç kal dede olur mu? Bayramın mübarek olsun.

Herkesin kendine örnek aldığı, yaşamı ile herkesi kendine hayran bırakan mükemmel bir insandır benim dedem. Benim dedem dünyanın en iyi kalpli insanıdır. Bayramın mübarek olsun.

Dedeye Bayram Mesajları

Sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın aslında sen ihtiyarda değilsin. Bedeni yaşlı ama ruhu genç, dinamik yaşama dolu birisin. Seni çok özledim dedeciğim. Bayramın mübarek olsun.

Dünyanın en tatlı insanıdır o. Bakmayın yaşlı gibi göründüğüne, pekguzelsozler.com onu yüreği 25 yaşında bir delikanlının yüreği gibi yaşam doludur. Torunun mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen fedakar bir adamdır. Bayramın mübarek olsun dedeciğim.

Babam her zaman derdi dedeniz gibi biri olsam o bana bu dünya da yeter de artar bile derdi. Bende babam gibi senin gibi olmaya söz verdim. Seni çok özledim dedem. Bayramın mübarek olsun dedeciğim.

Dedeye Bayram Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir