Dini Bayram Sözleri

Dini Bayram Sözleri

Sayfa İçeriği: Dini Bayram Sözleri Kısa, Dini Bayram Tebrik Sözleri, Anlamlı Dini Bayram Sözleri, Yeni Dini Bayram Sözleri, Dini Bayram Sözleri 2021

Bu güzel sayfada sizler için en güzel dini bayram sözlerini hazır ettik. Sayfadaki anlamlı dini bayram sözlerini instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

DİNİ BAYRAM TEBRİK SÖZLERİ


Yüzünüzden gülümsemeniz, kalbinizden mutluluk eksik olmasın. Bayramınız kutlu olsun.


Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı mübarek olsun.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, iyi bayramlar.

Rabbim tüm İslam alemine nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bir sıcak sevgi kapatır mesafeleri, bir sıcak mesaj birleştirir gönülleri. Hayırlı bayramlar.

Tasalarınız sevince, hüzünleriniz neşeye dönüşsün, bayramınız mübarek olsun.

Yüzünüzden gülümsemeniz, kalbinizden mutluluk eksik olmasın. Bayramınız kutlu olsun.

Dualarınız kabul, bayramınız kutlu olsun. Herkese mutlu ve güzel bayramlar.

Mübarek … Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Dini Bayram Sözleri

Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun … Bayramı’nız kutlu olsun.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, bin bir duan kabul ve … Bayramın kutlu olsun.

… Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Bu bayramda hep birlikte aynı sofrada yer almasak da bayramda yanınızda olacağız mutlaka. … Bayramınız mübarek olsun.

… Bayramınızın neşeyle geçmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Dostlukların pekiştiği, kinin, öfkenin unutulduğu, merhametin ve sevginin her kulun yüreğine yazıldığı bayramınızı tebrik ederim.

… Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek … Bayramınızı kutlarız.

Bu mübarek … Bayramı’nda, kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Mübarek … Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

… Bayramı’nızın büyük bir mutlulukla gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğiyle iyi bayramlar.

Hayır, kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu … Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Tüm arkadaşların … Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim her şey gönlünüzce olsun!

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun … Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Tüm arkadaşların … Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir … Bayramı diliyoruz büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun … Bayramı’nız hayırlara vesile olsun.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek … Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun … Bayramınız kutlu olsun.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! … bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice … bayramlarına.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. … Bayramınızı kutlarım.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için. … Bayramınız kutlu olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, … Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan … Bayramınız kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda. … Bayramın mübarek olsun!

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli … Bayramları dileğiyle.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! … Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

… Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed (sav) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir … Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Zamana ve mekâna sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle … Bayramınız mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu … Bayramın mübarek olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal … Bayramı geldi, hoş geldi. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin hayırlı bayramlar dileğiyle.

Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu … bayramın mübarek olsun.

Zamana ve mekâna sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle … Bayramı’nız mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara … Bayramı’nız mübarek olsun canım dostlarıma.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan … Bayramı’nız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. … Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar … Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Sevap kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu … Bayramı’nızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. … Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar. … Bayramı’nız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı. pekguzelsozler.com Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek … Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, … Bayramı’nız kutlu olsun! Mübarek … Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir