Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı

Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı

Sayfa İçeriği: Doğum Günü Kutlamaya Güzel Teşekkür Mesajları, Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Sözleri, Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Yazıları, Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı 

Bu güzel sayfamızda sizler için doğum günü kutlayan arkadaşınıza sevgilinize veya dostunuza gönderebilin diye teşekkür mesajları hazırladık. Sayfamızda yer alan bu doğum günü kutlayanlara teşekkür mesajlarını sosyal medyada paylaşın ya da kısa mesajla yollayın tercih sizin ne yapmak isterseniz onu yapın.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAYANLARA TEŞEKKÜR SÖZLERİ


Ne kadar şanslı bir insan olduğumu bugün bir kez daha anlamama sebep olan güzel insanlar, hepinize çok teşekkür ediyorum. Seviyorum hepinizi.


Doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim.

Bu değerli günümde doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim.

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım arkadaşım.

Çok teşekkür ederim bu doğum günümde de beni yalnız bırakmadığınız için.

Mesajlarla ilettiğiniz çok güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Bir yaşıma daha girmenin mutluluğu ve sizlerle birlikte olmanın sevinci için teşekkürler.

Doğum günüme özel mesajlarıyla gücüme güç katan herkese teşekkür ederim.

Aklıma teşekkür mesajı gelmiyor ama doğum günümü kutlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Tüm yaşananlara rağmen gönderdiğin duygu yüklü mesajından dolayı teşekkürler.

Mesajlarımın hepsi birbirinden güzel ve özel. Bana bu ayrıcalığı yaşattığınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlarıma bu özel günümde benimle oldukları için teşekkürlerimi sunuyorum.

Manevi anlamda beni yükselten doğum günü mesajından dolayı çok teşekkür ederim arkadaşım.

Güzel yaş günü dilekleriniz için hepinize sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız, canısınız!

Doğum günü mesajlarınız için hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Desteğiniz en büyük motivasyonum.

Sevgili can arkadaşım benim doğum günümü benden iyi hatırladığın ve kutladığın için çok teşekkür ederim.

Yokluğunu aratmayan canım arkadaşım, doğum günüm için gönderdiğim iyi dilekli mesajın için teşekkür ederim.

Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.

Bir yaşıma daha girdiğim günümde mesajlarıyla bana destek olan sizlerin sevinçlerini paylaşıyor, teşekkürlerimi sunuyorum.

Doğum günümde mesaj atıp, arayıp, özel resimler yollayıp beni yalnız bırakmayan tüm sevdiklerime teşekkür ediyorum.

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim.

En özel ve en güzel bu günümde yanımda olmanızı bilmek harika bir duygu. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız!

Doğum günümde işlerinden dolayı yanımda olamayan değerleri dostlarım sosyal medyada beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim.

Doğum günümde o çok güzel kelimeleri benim için ince ince eleye dokuya mesajları yazan bütün dostlarıma teşekkür ederim.

Gönderdiğin etkileyici doğum günü mesajıyla birlikte bir kez daha aşkın büyüleyici etkisini ortaya koyduğun için teşekkür ederim inci tanem.

Arkadaş kelimesinin tam anlamında karşılığını vererek doğum günümde bana güzel dileklerinle mesaj attığın için teşekkür ederim.

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız.

Doğum günümde tüm sevdiklerimi bir arada görmek ve mesaj ile beni bu mutlu günümde bırakmayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Mutluluklarımı, acılarımı ve en güzel günlerimi paylaşan insanlar bugünde yanımda olup beni hatırladığınız için hepinize sevgilerimi gönderiyorum.

Doğum günümü face olsun, mesaj olsun, telefon olsun, güvercin olsun bir şekilde kutlayan herkese çok teşekkürler, çok sevindim hepinizi seviyorum.

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Her ne kadar yanında olamasanız bile bana mesajdan da olsa varlığınızı hissettirdiğiniz için, doğum günü unutmadığınız için sizlere teşekkür ederim.

Gerçekten arkadaşım olduğunuzu gönderdiğiniz müthiş doğum günü mesajlarından anlıyorum. Yanımda olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.

Her bir kelimesini özenle seçip doğum günü mesajı atan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Hepiniz beni çok mutlu ettiniz canım arkadaşlarım.

Dünyanın öbür ucunda olmuş olmama rağmen doğum günümde beni yalnız bırakmadın ya sana ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki varsın canım arkadaşım.

Beni hep mutlu ettin ve bugün de mutluluğunu esirgemedin. Güzel doğum günü mesajın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Vaktim olmadığı için tek tek cevap veremedim ama bu güzel günümde yanımda olan tüm sevdiklerime teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki doğmuşum.

Mesajlarınız beni çok etkiledi kendi değerini anladım birden. Daha önce doğduğuma hiç bu kadar sevinmemiştim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Doğum günü benim bile unuttuğum bu günde unutmayan ve kutlama gereği hisseden can dostlarıma ve aileme en içten dileklerimle teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Sizden aldığım bu özel mesajlar sayesinde iyi ki doğmuşum dedim, iyi ki bu dünyaya gelmişim de sizleri tanımışım. Doğum günümü kutlayan herkese selam olsun.

Herkesin kendine göre işi gücü var şu hayatta ama bunca yoğunluğun içinde beni unutmayıp doğum günümü hatırlayan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletirim.

Bana iyi ki varım dedirten sevdiğim bugün de dünyaya neden geldiğimi gösterdin bana. İyi ki doğmuşum, mesajını okuyunca çok mutlu oldum çok teşekkür ederim.

Tam moralim çöküyordu ki benim yine neşemi getirdiniz. Kimse hatırlaması doğum günümü derken bu ne güzel sürpriz. Toplu mesajlarınız için çok teşekkür ederim.

Bir insanın doğum gününde en güzel hediye sevdikleri tarafından hatırlanmaktır. Sizler de bana dünyanın en güzel hediyesini armağan ettiniz çok teşekkür ederim.

Herkes mutlu olmamı istiyor ve bu iyi dilekler mesajlara da yansımış. Hepinize iyi dileklerinizden dolayı ve doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlarıma ve dostlarıma, aileme ve sevgilime göndermiş oldukları iyi mesajlardan dolayı teşekkür ederim. Doğum günümü kutlayan herkese minnettarım eksik olmayın.

Hayatımın en özel gününde sürekli olarak bana bir kere daha yaşlandığımı hissettiren can dostlarım iyi ki varsınız. Doğum günü tebrikleri için hepinize minnettarım.

Aramızdan o kadar şey geçmişken yine de beni hatırlayıp doğum günümü kutladığın için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sayende ne kadar kıymetli olduğumu anladım çok teşekkür ederim.

Sevgili, eş, dost, arkadaş ve aile hepinize beni bu güzel günde hatırladığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sonsuza dek sizlerle mutlu yıllarım olması tek dileğim.

Mutluluk kaynağım dostlarım ve ailem doğum günü mesajlarınız için her birinize çok teşekkür ediyorum. Yanımda olmanız bana verilebilecek en büyük hediye. Hepinizi çok seviyorum.

Hayatımın en’leri olan insanlar. Her sene hiç aksatmadan kutladığınız doğum günümü bu yılda unutmadığınız için teşekkür ederim. Sizlerle birlikte olabildiğim için şükürler olsun.

Canım sevgilim, kilometreler bile engel olamadı bu özel günümde yanımda olmama. Atığın mesaj sayesinde yine varlığını hissettim yanımda. Beni hatırladığın için teşekkür ederim.

İnsan hayatında iyi dostlara ve sıcak bir aileye sahipse başka hiçbir şeye ihtiyacı yokmuş. İyi ki varsınız ve benimlesiniz. Sizlere güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum.

Bugün sensiz pekguzelsozler.com olsam da sanki sen varmışsın gibi mutluydum odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

Doğum günümü benden iyi hatırlayan dostlarıma her zaman yanımda oldukları ve bunu da en iyi şekilde hissettirdikleri için teşekkür ediyorum. Dünyamda olmanız benim için en büyük zenginlik.

Doğum Günü Kutlayanlara Teşekkür Mesajı

8 Yorum

 1. blank Murat dedi ki:

  Ne güzel teşekkür mesajları var.

 2. blank Kübra dedi ki:

  Doğum günün kutlu olsun…

 3. blank Davut dedi ki:

  Keşke doğum günümüzü kutlayan biri olsa da teşekkür etsek biz anca gelir buraları okuruz neyse yine de teşekkürler herkese sahte samimiyet göstermedikleri için…

  • blank Emine dedi ki:

   Keşke.. 1 gün boyunca sadece 2 bildirim onlarda teşekkür ettim zaten buraları okumaya geldim.

   • blank Atajan dedi ki:

    Gutly bolsun gecip giden doglan gunun, 3 sany boldy. Sugunem men doglan gunum 21.03

   • blank Yaver ÖZATA dedi ki:

    Sıkmayın canınızı, fazlada takılmayın. Hayat devam ediyor. Sağlığınız yerinde olsun yeter. Doğum gününüze sayılı günler kalmış. Buradan ulaşabilirsem bir doğum günü mesajı da ben yazarım izniniz olursa. Sağlıcakla kalın…

 4. blank Kerem dedi ki:

  😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir