Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa, Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun, Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Eski Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Bu güzel sayfada sizler için eski sevgiliye söylenecek en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki eski sevgiliye anlamlı doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ESKİ SEVGİLİYE DUYGUSAL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.


Kalpler kırılmış olabilir ama anılar sonsuza dek kalacak. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun canım, iyi ki vermiş yaradan seni. Bir güneş gibi doğdun, ışığınla mutluyum.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara.

Kalbim hep seninle dolu oldu, öyle de olacak. Sen istemesen de bu kalp hep seni sevecek. Doğum günün kutlu olsun.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

İkimizde de hata vardı belki ama bizim nasibimiz bu kadarmış. Yine de teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

Bir insanın hasretleri olmalı, sonra da vuslatları. Sen benim hem hasretimsin, hem de vuslatım. İyi ki doğdun aşkım.

Ne zaman eski yaşadıklarım aklıma gelse ne güzel günlerdi o günler diyorum. Bu gün senin en güzel günün, doğum günün kutlu olsun.

Yaşanan güzel günlerimiz hiç unutulmasın, yüzünden gülümsemeler, kalbinden huzur eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Bitmiş bir sevginin arkasından yas tutmadım ama eski sevgilimi de unutmadım. En güzel günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Artık bana gülümseyebilirsin ama en azından bunu okurken telefonuna gülümseyebilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bir zamanlar gönlümün ay ışığıydın, senden sonra ben hep karanlık kaldım. Doğum günün hep aklımda ve aklımda olacak. Mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesajdır.

İnşallah hayalini kurduğun gibi bir hayatı yaşarsın. Seni çok sevmiştim ama olmadı. Bundan sonra sana ömür boyu mutluluklar diler doğum gününü kutlarım.

Sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun, mutluluk her zaman senin yanında olsun, seni ağlatanların hayatı solsun. Doğum günün kutlu olsun gönül yaram.

Benim hayatımdaki en anlamlı günlerdi seninle yaşadıklarım, ömrümün silinmeyecek en güzel hatıralarıdır. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın mutlu olsun.

Hatalar ve keşkeler geçmişi geri getirmiyor ama ben geçmişimden hiç pişman değilim. Gönlüne göre bir yaşamın olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Güneş gibiydin, beni yaktın, yıktın. Kalbim senin yanında eridi işte. İyi ki doğdun canım, iyi ki vermiş yaradan seni bana. Bir güneş gibi doğdun hayatıma, ışığınla mutlu ettin. Sevgiyle kal.

Biliyorum artık çok geç, her şey geride kaldı. İkimiz de başka hayatlara savrulduk. Seni rahatsız etmemin tek sebebi doğum gününü kutlamak içindir. Doğum günün kutlu olsun.

Hayalini kurduğun her şey dilerim gerçek olur. Seni çok sevmiştim ama olmadı, başaramadık. Sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle, nice yaşların olsun sevgilim. Unutmadım, unutamayacağım.

Ne zaman eski günler aklıma gelse ne güzel günlerdi o günler diyorum. Bugün senin en güzel günün, iyi ki doğdun. Hayatımın en güzel günlerini yaşatan güzel kadın. Doğum günün kutlu olsun.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı veriyor. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun sevgilim. Çok sevdik ama olmadı, ayrılığın önüne geçemiyor insan.

Hayatımın en değerlisi sendin. Seninle olduğum için çok mutluydum. İyi ki doğdun aşkım. Bugün doğum günün olduğu için değil, sen benim için her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Her şey yolunda giderken birden tersine bir sonbahar rüzgârı ile savrulan yapraklar gibi savruluyor hayatlar. Benim hayatımın neşesi seninle beraber bitti gitti. Unutmadım seni, unutamadım hiçbir şeyi. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim eski ama eskimeyen sevgilimsin. Eski deyince geçmişte kalamıyor işte bazı şeyler. Doğum gününü bu sıfattan bağımsız, sadece iyi ki varsın demek için kutlamak istedim. İyi ki geçtik birbirimizin hayatından.

Geçmişle barışmanın tek yolu olduğu gibi kabul etmektir. Paylaştığımız tüm unutulmaz anıları unutmaya çalışmıyorum artık. Eski sevgilim, kutlu olsun doğum günün. Hayatımdan geçerken bana güzel ama acı veren anılar bıraktın.

Bana yaşattığın acıları hala unutamadım. Beni bırakıp gittiğin gün hala aklımda, umarım benim yaşadıklarımı sende yaşarsın, yeni yaşında da mutlu olamazsın. Ah etmiyorum ama ben mutlu değilim sen de olma.

Eski sevgili deyince, eskide kalmayacak birisin benim için. Her zaman da öyle olacaksın. Nice mutlu yılların olsun. Aynı yollardan sonra ayrı yollarda yürüdüğümüz için doğum gününü unutmuş gibi davranmanın bir anlamı yok. Asla da unutmayacağım.

Birlikte yaşadığımız hiçbir anı, hiçbir günü unutmadım ben seninle.  Bir daha gelsem dünyaya, yine o günleri seninle yaşamak, seni yine sevmek isterdim. Bana yaşattığın güzel günler için teşekkür ederim sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Kendimi kandırmaya çalışmaktan yoruldum, yalan söyleyip aksini iddia etmektense seni hala özlediğimi kabul ediyorum. Doğum günün kutlu olsun. Doğduğun gün bulutları aşarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatıma. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Bende bitmeyen bir sevgin var ki, dalgaların sahile vurması gibi, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun. Seni bir sevgili olarak unutmuş olabilirim ama seni her zaman bir arkadaş sevmeye devam edeceğim.

Hasret çekmek güzeldir eğer sonunda vuslat varsa. Sen benim hem hasretimsin hem de vuslatımsın. İyi ki doğdun. Nefesin, sonsuzluk gibi. Seninle geçsin bugünüm de yarınımda. İyi ki girdin hayatıma sevgilim. Dilerim yeni yaşın sana mutlulukların en güzelini getirir, başarı ve huzur versin.

İnsanların ne dediği ne düşündüğü umurumda değil. Eski sevgiliyle arkadaş kalınabilir. Şimdi senle ben iyi iki arkadaş olduk.  Doğum günün kutlu olsun. İnsan eski günlerini özler mi diye soracak olursan. Yaşanılan şeyler güzel olunca geçmişe her zaman özlem duyuyorum.

Bugün senin doğum günün. pekguzelsozler.com Belki de birçok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı. Çünkü içten sevgiyle yazılmış bir mesajdır. İkimizde de hata vardı belki ama bizim kaderimiz böyleymiş. Yine de teşekkür ederim yaşadıklarımız için. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşadığımız o güzel günlerimiz hiç unutulmasın, güzel yüzünden gülümsemeler, temiz kalbinden huzur eksik olmasın. Ben yaşadıklarımdan pişman olmadım. Hiçbir zaman keşkeler geçmişi geri getirmedi.  Yeni yaşın da gönlüne göre bir yaşamın olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Eski geçmişte kalandır sadece, sen benim geçmişte kalanım değilsin o yüzden eski sevgilim demiyorum. Sen bende hiçbir zaman eskide kalmayacak ve eskimeyeceksin. Doğum günün kutlu olsun. Gönlünce bir yaşın olsun. Ben senden sonra öyle bir haldeyim ki ne seni unutabiliyorum, nede senin yerine başka birini sevebiliyorum. Unutmadım, unutamam bugün senin doğum günün, kutlu ve mutlu olsun.

Sen bir zamanlar benim gönlümün ışığıydın, sen gittin ben hep karanlık kaldım. Doğum günün hep aklımda ve hiç unutmayacağım. Sen gidiyordun ve susuyordum. Belki konuşabilseydim gitme kal deseydim şimdi her şey çok farklı olacaktı.  İkimizin payına düşen kader buymuş. Doğum günün kutlu olsun.

1 Yorum

  1. blank Zm dedi ki:

    Bir tesadüf gibi girdin hayatıma ama o kadar saf temizdim ki seni tanımadan önce deseler bana tanıdığına pişman mısın diye pişman değilim sadece güzel bir tesadüf dün benim için kısa da olsa seni tanımak güzeldi iyi ki doğdun sakal kokuna aşık oldum adam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir