Hoşgeldin Yeni Yıl Mesajları

Hoşgeldin Yeni Yıl Mesajları

Sayfa İçeriği: Hoş geldin Yeni Yıl Mesajları Kısa, Hoş geldin Yeni Yıl Mesajları 2021, Hoş geldin Yeni Yıl Kutlama Mesajları, Hoş geldin Yeni Yıl Mesajları Anlamlı, Hoş geldin 2021 Yeni Yıl Mesajları, Hoş geldin Yeni Yıl Mesajları Facebook

Bu güzel sayfada sizler için en güzel hoş geldin yeni yıl mesajlarını hazırladık. Sayfadaki anlamlı hoş geldin yeni yıl mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile de kısa mesaj ile paylaşın.

HOŞGELDİN 2021 MESAJLARI


Şeker gibi tatlı masal gibi güzel bir 2021 yılı diliyorum.


2021 herkese güzellikler getirsin!

Elveda 2020’e merhaba 2021’ye. Mutlu yıllar!

Kalbiniz kadar güzel yeni yıllar dilerim.

Allah yeni yılda her şeyi gönlünüze göre versin.

Yeni yıl ne isterseniz onları getirsin inşallah.

2020 sana güle güle, 2021 hoş geldin sefalar getirdin!

Hoş geldin 2021, hoş geldin yeni yıl! Mutlu yıllar.

Güzel yıllar, mutlu yarınlar hep seninle olsun. Mutlu yıllar!

Şansınız bol, yolunuz açık, yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! Mutlu yıllar.

Yaşamınca güzel yıllar mutlu yarınlar hep senin olsun. Mutlu yıllar!

2021 yılının sağlık mutluluk başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar.

Koskoca bir yıl daha bitti keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Mutlu yıllar.

2021 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın yeni yılınız kutlu olsun!

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2021 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.

Acısıyla tatlısıyla iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diler tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

2021 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.

Nerede hayat varsa orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.

Cevap verememek-susmak dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun. Mutlu yarınlar mutlu yıllar dilerim

Susmak dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun. Mutlu yarınlar mutlu yıllar.

Her yeni yıl başka bir güzel. 2021 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

Her yeni yıl bir başka güzel. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle iyi seneler!

Herkes başkasına yardım etseydi herkesin işi yapılmış olur. 2021 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların acıların ve felaketlerin geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

İnsan armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrının bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun. Armağanınla yücel.

Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2021 yılında yanlışlarımızın az başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar.

Herkes bir başkasına yardım etseydi herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

2020 yılı acılarımızla sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2021 size daha fazla umut daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu seneler.

Dünyayı değiştirmek pekguzelsozler.com istersen kalbine inan arkadaşlarına güven sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar olsun!

Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

İnsan armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinizin mutlu sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

İdeal denen şey bir yıldıza benzer ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç bir katılım yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar mutlu yıllar.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

2020 yılı acılarımızla sevinçlerimizle geride kalacak. 2021 daha fazla umut daha fazla sevinç daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar mutlu yarınlar gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle iyi seneler! Rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun!

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir