İngilizce Laf Sokucu Sözler

İngilizce Laf Sokucu Sözler

Sayfa İçeriği: İngilizce Laf Sokucu Sözler Kısa, İngilizce Laf Sokucu Sözler Ve Anlamları, İngilizce Laf Sokucu Kapak Sözler, İngilizce Laf Sokucu Güzel Sözler, İngilizce Laf Sokucu Aşk Sözleri, İngilizce Laf Sokan Sözler

İngilizce sözler sayfalarımıza bir yenisini daha ekledik. Sayfamızda İngilizce laf sokan güzel sözleri sizler için hazır ettik. Sayfadaki İngilizce anlamlı laf sokucu sözleri instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

İNGİLİZCE LAF SOKAN GÜZEL SÖZLER


Occasionally use that brain, no side effects. Bazen kullan o beynini, yan etkisi yoktur.


You look so good, when the light’s out. Işık söndüğünde çok iyi görünüyorsun.

You’re so much smarter when you don’t speak! Konuşmadığın zaman çok daha zekisin!

Occasionally use that brain, no side effects. Bazen kullan o beynini, yan etkisi yoktur.

Don’t worry you are not as dumb as you look. Endişelenme! Göründüğün kadar aptal değilsin.

Zombies eat brains. You’re safe. Zombiler beyinleri yerler. Bu durumda sen güvendesin.

Where were you when God was giving out common sense? Tanrı sağduyu dağıtırken neredeydin?

If we put your brain into a bird, it would fly backwards. Sendeki beyni kuşa taksak, ters uçar.

Stupidity is not a crime, so you’re free to go. Aptallık bir suç değildir, bu yüzden gitmekte serbestsin.

I’d slap you but that would be animal abuse. Tokat atarım sana ama bu hayvan istismarı olur.

She should throw some people out of the window she looks at. Bazı insanları baktığı pencereden atmalı.

Calling you ugly would be an insult to the ugly people. Size çirkin demek, çirkin insanlara hakaret olur.

You are as strong as an ox and almost as intelligent. Öküz gibi güçlüsün ve hemen hemen aynı derecede de zeki.

You don’t need to know everything, just know your limits. Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter!

I know people who will hold time if I say be human for two minutes. İki dakika insan ol desem zaman tutacak insanlar var.

I like your approach, now let’s see your departure. Yaklaşımın hoşuma gitti; şimdi bir de gidişini görelim.

The last thing I want to do is hurt you. But it’s still on the list. Yapmak istediğim en son şey sana zarar vermek. Ama bu hâlâ listede.

blank

My door is always open for you so feel free to leave. Kapım daima sana açık, isteğin zaman gitmekte özgürsün.

Remember, there are two sides to every story. Kind of like your face. Unutma! Her hikayenin iki yanı vardır. Tıpkı senin yüzün gibi.

If I had a face like yours, I’d sue my parents! Seninki gibi bir suratım olsaydı, annem ve babamı dava ederdim!

I don’t have an attitude problem, you have a perception problem. Benim bir davranış problemim yok, senin algılama problemin var.

Where did you come from, did someone leave your cage open? Nereden çıktın sen, birisi kafesini açık mı bıraktı?

Keep talking behind my back and that’s where you’ll always be. Arkamdan konuşmaya devam et,  ve daima olacağın yer orası olacak.

Hey look! The garbage truck is coming! You better hide! Hey bak! Çöp arabası geliyor! Saklansan iyi edersin!

Every girl has the right to be ugly, but you abused the privilege. Her kızın çirkin olma hakkı vardır, ama sen bu ayrıcalığı abartmışsın.

I am sorry. My fault. I forgot you were an idiot. Özür dilerim, benim hatam. Senin bir aptal olduğunu unutmuşum.

Are you always this stupid or are you making a special effort today? Her zaman bu kadar aptal mısın yoksa bugün özel bir çaba mı sarf ediyorsun?

I don’t know what makes you so dumb but it really works. Seni bu kadar aptal hale getiren nedir bilmiyorum ancak her neyse işe yarıyor.

Tell me? Is being stupid a profession or are you just gifted? Söyler misin bana? Aptal olmak bir meslek mi yoksa bu konuda sadece yetenekli misin?

You can not help solve my problem. Because you are it. Benim sorunumun çözülmesi için yardım edemezsin. Çünkü sorunum zaten sensin.

If you don’t like me, take a map, get a car, drive to hell. Have a nice trip. Benden hoşlanmıyorsan, bir harita al, arabaya atla ve cehenneme git. İyi yolculuklar.

If you’re gonna be two faced. At least try to make one pretty. Eğer İkiyüzlü olacaksan. En azından birini güzel yapmaya çalış. Marilyn Monro

I Would Challenge You To a Battle of Wits, But I See You Are Unarmed. Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım. Franz Kafka

The fact that I’m silent doesn’t mean I have nothing to say. Sessiz oluşum, söyleyecek hiçbir şeyim olmadığı anlamına gelmez. Jonathan Carroll

Anyone can make mistakes, but only idiots persist in their errors. Herkes hata yapabilir, ama yalnızca geri zekalılar yanlışlarında inat eder. Marcus Tullius Cicero

You are the reason scientists decided that we descended from apes. Bilim insanlarının maymundan geldigimize karar vermesinin sebebi sensin.

If you’re talking behind my back, you’re in a good position to kiss my ass! Eğer arkamdan konuşuyorsan , popomu öpmek için uygun pozisyondasın demektir!

There are only three things women need in life: food, water, and compliments. Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır: yemek, su ve iltifatlar. Chris Rock

Fake Nails. Fake Hair. Fake Smile. Are you sure, you weren’t made in China? Sahte tırnaklar, Sahte Saçlar, Sahte bir gülümseme. Çin’de üretilmiş olmadığından emin misin?

There are two people who I trust, the first person is me the other is not you! Güvendiğim iki kişi var, ilk kişi benim, diğeri siz değilsiniz! Nicholas Cage, from Con Air

I’m sorry I hurt your feelings when I called you stupid. I really thought you already knew. Üzgünüm! Sana aptal olduğunu söyleyerek duygularını incittim. Zaten bildiğini sanıyordum.

If I say something that offends you, let me know so I can do it again later. Eğer seni gücendirecek bir şey söylersem bana bunu söyle, böylece daha sonra tekrar yapabilirim.

I may be drunk, Miss, but in the morning I will be sober and you will still be ugly. Ben sarhoş olabilirim bayan, ama sabaha ben ayık olacağım sense hala çirkin olacaksın. Winston Churchill

If I ever need a brain transplant, I’d choose yours because I’d want a brain that had never been used. Beyin nakline ihtiyacim olsa, seninkini alırdım. çünkü hiç kullanılmamış bir beyin istiyorum.

Scientists are pekguzelsozler.com trying to figure out how long human can live without a brain. You can tell them your age. Bilim insanları, insanın bir beyni olmadan ne kadar yaşayabileceğini anlamaya çalışıyorlar. Onlara yaşını söyleyebilirsin.

Somewhere out there is a tree working hard to replace the oxygen you wasted, now go apologize to it. Dışarıda bir yerlerde, boşa harcadığın oksijeni yerine koymak için çok çalışan bir ağaç var, şimdi git ve ondan özür dile.

Never get jealous when you see your ex with someone else, because our parents taught us to give our used toys to the less fortunate. Eski sevgiliniz başka birisi ile gördüğünüzde asla kıskanmayın, çünkü anne ve bamamız bize kullanılmış oyuncaklarımızı daha talihsiz olanlara vermemizi öğretti. Marilyn Monroe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir