Kocama Etkileyici Sözler

Kocama Etkileyici Sözler

Sayfa İçeriği: Kocama Etkileyici Sözler Kısa, Kocama Etkileyici Sözler Uzun, Kocama Etkileyici Güzel Sözler, Kocama Etkileyici Anlamlı Sözler, Kocama Eşime Etkileyici Sözler

Bu güzel sayfada sizler için kocama etkileyici en güzel sözleri hazır ettik. Sayfadaki kocama etkileyici anlamlı aşk sözlerini instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

KOCAYA SÖYLENECEK ETKİLEYİCİ SÖZLER


Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yarim, sevdam, umudum ve sevdamsın.


Konuma gerek yok. Kalbinin attığı yerdeyim.

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

Allah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben.

Dünyada eşimden daha özel bir insan olmadı ve olmayacak.

Bağlıyım saklıyım sana kocacığım mühürlendim adeta.

Yüreğim seninle coşacak ve coşmaya devam edecek bir tanem.

Kalbimden uzak durma nefes alamıyorum hayatımın anlamı.

Kalbimi sana vermek hayatta yaptığım en güzel eylemdi ruh eşim.

Sen ellerimi isterken ben yüreğimi bıraktım sana yetmez mi?

Kalbimi her zaman en emin ellere yani sana teslim ediyorum sevgili kocacığım.

Evimin neşesi, canımın içi, kuzumun babası bir tanem bak seni çok özledik.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

Eğer bu hayat bu kadar güzelse bunun hepsi senin sayendedir sevgilim. Seni çok seviyorum.

Herkesi sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım. Evimin direği, her şeyimsin.

Sen aşk bahçemin tek gülüsün, sen ömrümün ilk ve son sevgilisisin. Seni çok seviyorum kocacığım.

Yanımda olduğunu bilmek bile bana huzur veriyor, hayatımın anlamı canım kocam.

Senin olmadığın her yer, bana olur cehennem. Ne olur yanımda ol sevdiğim, bir tanem canım eşim.

Benim için yaşamak sen demek, nefes almak sen demek. İyi ki varsın canım kocam.

Kocama etkileyici bir sözler yazayım derken birden aklıma gözleri geldi ve yine her zaman ki gibi kendimden geçtim gittim.

Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

Ben seninle evlenene kadar çok şeye sahip olduğumu düşünüyordum ama yanılmışım. Şimdi hayatım seninle tamamlandı aşkım.

Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin.

Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde, ruhun bedenimde ve aşkın içimde olduğu müddette, seni daha çok seveceğim canım eşim.

Koca demek sırdaş demek, hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek demek, birlikte gülmek birlikte ağlamak.

Ben sen yanımda olduğun sürece ne para, ne mal, ne mülk isterim. Ben sadece seni isterim, senin sevgini isterim. Seni çok seviyorum aşkım.

Senin o aşkla bakan gözlerine vuruldum ben, sen ben diye çarpan kalbini sevdim ben, seni çok sevdiğim için kendimi sevdim ben.

Seni ben her zaman seveceğim canım kocam eğer bir gün seni sevmezsem işte o zaman benim için güneş doğmayacak, yaşam olmayacak bir tanem.

Gözler vardır bir bakışla bir aşkı anlatır, sözler vardır bir cümle ile bir sevdayı dile getirir. Ve benim aşkım vardır koca yürekli canım sevdiğim.

Yıldızlar aşkım yıldızlar ayın etrafında toplanmışlar bizim aşk masalımızı dinliyorlar. Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi ay dedeleri onlara anlatıyor.

Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Bana senin gibi iyi kalpli, mükemmel bir insanı kaderime yazdığı için sonsuz senalar olsun.

Seninle evlendiğime hiç pişman olmadım ama seninle bu kadar geç evlendiğime çok pişman oldum. İyi ki varsın, iyi ki benim hayatımdasın seni çok seviyorum.

Sevmek sevilmek bu hayatı yaşamak seninle güzel canım eşim. Sen ömrüme ömür katanım, yoluma ışık tutanımsın. Sen benim bir tanecik eşimsin.

Ben seninle sadece mutluluğu seçmedim. Ben seninle mutsuzluğu, kederi, acıyı, ölümü seçtim bir tanem. Ömrümün sonuna kadar seninim seni çok seveceğim.

Canım kocam sen benim bu hayattaki her şeyimsin. Sen yanımda yokken ben bir saniye bile yaşamdan zevk alamıyorum. Seni çok özledim.

Sen benim hayatımın anlamı, geçmeyen günlerimin derin özlemi, acılarımın tek ilacı, mutluluğumun, neşemin tek adresisin. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim canım eşimsin.

Sen okyanusları aşıp ulaştığım bir gemi, demirlediğim son liman, yapraklarımı titreten en son rüzgârsın. Sen aşkla sevdiğim son insan, vazgeçilmez sevdamsın.

Seni ilk gördüğümde gözlerine baktığımda yüreğime umut ışığı doğmuştu, şimdi o ışık hayat ışığım, her daim parlayan güneşim oldu. Seni çok ama çok seviyorum güneşim.

Ne olur Aşkım beni her zaman sev, ben seni son nefesime kadar seveceğim. Hiç ayrılmayalım olur mu? Eğer illa bir ayrılık olacaksa bizi sadece ölüm ayırsın aşkım.

Seni sevdikten sonra zamanla çok büyük sorun yaşıyorum ben. Sen yanımdayken su gibi akıp gidiyor zaman yetmiyor. Sen yanımda olmayınca da geçmek bilmiyor. Bak yine seni çok özledim.

Hani birbirini çok seven iki aşık vardı, sürekli birlikte mutlu zaman geçiriyorlardı diye bahsedecekler bizden, sevgimizi kıskanacak cümle alem, Allah bizi hiç ayırmasın bir tanem.

Seni çok sevdiğim çıkıp haykırmak, bağırarak söylemek istiyorum ama korkuyorum aşkımıza nazar değecek diye susuyorum. Seni kendimden daha çok seviyorum korkuyorum kendimi kaybedeceğim diye.

Bu gözler var ya kocacığım bunlar seni gördü başkasını görmezler, bu yürek seni sevdi, bu kalp sana kapısını açtı başkasına kapandı artık, Bu beden tüm ruhumla seni sevdi başkasını sevmez artık.

Canım kocacığım hayatın tüm zorluklarında yanımda sen vardın, pekguzelsozler.com korktuğum zaman beni sımsıkı sardın, üzüldüğümde, ağladığımda gözyaşlarımı sildin. Sen benim bu dünyada sahip olduğum en kıymetli varlıksın. İyi ki varsın sevdiğim adam.

Hayatıma öyle bir girdin ki tüm acılarımı, kederlerimi silip yok ettin, yaprak kımıldamayan hayatımda mutluluk rüzgarları estirdin. Seni tanıdığım seni sevdiğim gün ömrümün en güzel günü oldu ve öylede kalacak.

Seni her gördüğümde ilk günkü gördüğüm gibi bakıyorum gözlerine, ben gözlerine baktıkça kaybolurum yüreğinin derinliklerinde, sonra boğuluyorum yüreğindeki sevgi selinde. Seninle olmak seninle yaşamak var ya tarifi mümkünsüz kocacığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir