Kocaya Aşk Sözleri

Kocaya Aşk Sözleri

Sayfa İçeriği: Kocaya Aşk Sözleri Kısa, Kocaya Aşk Sözleri Facebook, Kocaya Aşk Dolu Sözler, Kocaya Söylenecek Aşk Sözleri, Kocaya Aşk Mektubu, Kocaya Aşk Sözleri Anlamlı

En değerli varlıklarımız evimizin direkleri için güzel bir sayfa. Bu güzel sayfamızda sizler için kocaya en güzel aşk sözlerini hazırladık. Sayfamızdaki kocaya anlamlı aşk sözlerini dilediğiniz gibi sosyal medyada paylaşın ya da birine yollayın.

KOCAYA AŞK SÖZLERİ


İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde.


Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir.

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana aşkım.

Kocalar yangın gibidirler, başıboş kaldıklarında dışarı kaçarlar.

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım.

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yarim, umudum, sevdamsın.

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalım. Hep yanımda olduğunu bilmek çok güzel kocacım.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için.

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir seni çok seviyorum kocacığım.

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğumuz daim olsun, sevgimiz sonsuza dek sursun bir tanem.

Hatalı olduğunda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut. Çünkü ihtiyacım olan her şey; sensin.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Mevsimlerim oldu gözlerin baktığında yaz, baktığında sonbahar. Sözlerin oldu kaderim bazen azrailim bazen ise yaşama sebebim.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur anca. Yakalarsan eğer onu kafese değil kalbine yerleştir. Çünkü o ancak senin sevginle yasayabilir.

Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime. Sen benim ilk ve son aşkımsın.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimle, hayat boyu mutluluklar aşkım.

Seni yıldızlara benzetiyorum, onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin benim için. Ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

Sen hayata ne verirsen hayat sana senin verdiğini geri verir ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi.

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Seni özlemek acı çekmekse o acıyı severek çekiyorum. Seni sevmek günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum. Sana tutkun olmak ölmekse al sana canımı veriyorum.

Bizim aşkımız İstanbul kadar büyük, Berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, Paris kadar çekici, İzmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

Hayallerimin kırıklarını aldırdım biraz önce. Umutları da kaynak yaptırdım düşlerime. Yüreğimin arasına gölge attırdım bir de. Ömrümü bayağı bir kısalttırdım sensizken uzamasın diye. Gör işte, her şeye biraz sen kattım. Belki bir gün dönersin diye.

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim inat bu ya hep de seveceğim. Canım kocam.

Dünyadaki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin.

Geride bıraktığımız onca senede her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana aşkım.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam! Seni bugün gördüm yarın için daha çok özlem birikti içimde aşkım, seni yarın görünce daha çok katlanacak özlemim ve sana olan aşkım bebeğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir