Kocaya Doğum Günü Mesajları

Kocaya Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Kocaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Kocaya Doğum Günü Mesajları Uzun, Kocaya Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Kocaya Doğum Günü Mesajları 2021

Bu güzel sayfada sizler için kocaya en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki kocaya etkileyici doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

KOCAYA ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki, oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu yıllar biricik kocam.


Ailemin reisi, büyük aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım, doğum günün kutlu olsun.

Sen benim gün ışığımsın. Doğum günün kutlu olsun kocam.

Benimle yaşlanmaya devam et ama büyümek zorunda değiliz. İyi ki doğdun.

Çocuklarımın kahramanı, biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım he şeyim. İyi ki doğdun.

Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik aşkım.

Ne güzel geldin dünyaya, ardından dünyama. Hoş geldin sefalar getirdin kocam.

Şükrün en büyüğünü ediyorum Allah’a senin gibi bir eşim var diye. Nice yıllara canım kocam.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Ben istemem öyle iki günlük sevgili, yüreğin varsa bir ömür sev beni. İyi ki doğdun kocacığım.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kocam!

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar bir tanecik kocam.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı sensin. Hayat içinde sen olduğun sürece güzel. Hep hayatımda ol, yanımda ol. İyi ki doğdun canım kocacım.

Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki, oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu yıllar biricik kocam.

Aşkım, hayatım iyi ki varsın. Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutluluğumsun. Mutlu yıllar canım kocam iyi ki doğdun.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik kocam.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun canım kocam.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin sevgili kocam. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sevgili kocam. İyi ki doğdun!

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili kocam! Mutlu yıllar.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler sevgili kocam.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sevgili kocam. İyi ki doğdun!

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, pekguzelsozler.com kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın biricik kocam.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam. Mutlu Yıllar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir