Sevgiliye Hediye Notları

Sevgiliye Hediye Notları

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Hediye Notları Kısa, Erkek Sevgiliye Hediye Notları, Sevgiliye Hediye Notları Komik, Sevgiliye Hediye Notları Bayan, Sevgiliye Hediye Notları Tumblr

Bu güzel sayfada sizler için sevgiliye en güzel hediye notlarını hazır ettik. Sayfadaki sevgiliye anlamlı hediye notlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

SEVGİLİYE EN GÜZEL HEDİYE NOTLARI


Bu hediyenin güzel günlerimizin başlangıcı olması dileğiyle iyi ki varsın.


Sen varsan her şey güzel sevgilim!

Sen beni sev, geri kalan her şeyi ben hallederim.

Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene.

Bugün sen doğdun sevgilim! Benimse öbür yanım. İyi ki varsın!

Bu hediyeyi hep sakla. Çünkü bu sana özel sevgilim.

Sen benim her şeyim, daha önce sahip olmadığım iyikimsin sevgilim!

Odun kocandan doğum günü hediyen bakalım beğenecek misin?

Sensiz eksiktim hep. Şimdi kalbimde sen, dilimde sen. İyi ki hayatımdasın!

Bu hediyenin güzel günlerimizin başlangıcı olması dileğiyle iyi ki varsın.

Zamanın her anında birlikte mutluluk ve huzur dolu bir hayat yaşamanızı dilerim.

Zamanı durdurmak istiyorum sensiz geçen her dakika için. Seni seviyorum.

Sen benim dünyamın güneşi, yağmurun o güzel sesi. Sen ömrüm, benim canımın canısın.

Zaman hep bizimle akıp gitsin! Nice yıllarımız olsun ömrüm seni seviyorum.

Bu dünyada bana verilen en güzel ve en anlamlı hediyesin sen benim için seni çok seviyorum.

Benden küçük bir hediye. Yeni yaşın, huzur, mutluluk, bol kazanç getirsin. Seviyorum seni.

Grisi yoktur aşkın; ya siyahı, ya beyazı seçeceksin. Sen benim kalbimin en beyazı… Hep mutlu olmanı dilerim.

Hayatıma giren en güzel ve en anlamlı hediyesin canım sevgilim seni çok seviyorum aşkım.

Sana en güzel hediye umarım benimdir! Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Beni hiç unutma tamam mı?

Şarap eskidikçe güzel, gün yenilendikçe, tatlı yenince güzel ve hayat. Hayat, seni sevince güzel sevgilim.

Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye beni yanında hissettirir.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Beni sonsuz aşkınla bambaşka dünyalara taşıdığın için sonsuz teşekkürler. Seni tarif edilemeyecek bir tutkuyla seviyorum.

Ne dağlara yazarım aşkımı ne de taşlara… Ben senin aşkını kalbime yazdım, her nefesimde seni yaşıyorum.

Her yeni gün gülümsemenle doğuyor, sen uyuyunca batıyor. Hadi arala göz kapaklarını, kalbime güneş doğsun sevgilim.

Bu doğum günü hediyesi değil sadece seni hiç unutmadığımı bilmen için gönderdiğim bir hediye seni seviyorum.

Yaşamak için hayata dört elle sarılmak lazımdı oysa benim sadece 2 elim vardı. Sonra sen, ben oldun. İyi ki varsın şükür sebebim.

Adın dilimden dökülen en güzel şiir, ah sevgilim sana bir kutuda kalbimi sunmak isterdim. Seni seviyorum.

Ey sevgili! Seni bana getiren bu güne, kalbimi titreten bu güne teşekkürlerimi borç bilirim. Ruhuma nefes veren bu adama minik bir hediye.

Gözlerine bakmak, yüzme bilmeyen bir çocuğun dünyanın en derin okyanusunda yüzmek gibi. Can simidim, sevgilim. İyi ki benimlesin.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun sevgilim.

Dünya bir yana, sen bir yana diyemem. Sen benim dünyam oldun çünkü. Yaşama alanım ve nefes aldığım yer. İyi ki varsın. Teşekkür ederim.

Miladım oldun, hayata dair hatırladığım ilk anımsın. Hediyeni güvercinlerin kanatlarında göndermek isterdim, kısmet değilmiş. Hep benimle kal sevdiğim.

Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım sevgilim saclarımıza aklar düşünceye dek. Yeni yılın neşe, mutluluk getirmesi dileğiyle seni seviyorum.

Dünyanın 7 harikası varmış. Yalan! Senin varlığının yanında başka bir harikadan söz edilebilir mi? Gönlümün anahtarı al senin olsun sevdiğim, kapım açık, hep gel.

Senin kadar güzel bir hediye vermek isterdim sana. Ancak bunun imkansız olduğunu anladım. Güzel olan her şey sanki sende toplanmış. İyi ki varsın sevgilim.

Eğer yeryüzü bir parça kağıt, dağlar mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki. Okyanuslar dile gelse tsunami olur.

Kalbimin tatlı işgalcisi, en sevdiğim film göz kapaklarının yavaşça kayıp da rüyaya dalışını izlemek, en güzel parfüm teninin kokusu, varlığın nefes alma sebebi, iyi ki varsın.

Minik kuşum! Öncelikle bu hediye yorgun anlarında seni ayakta tutacak. Kahven hep sıcak kalsın diye. Eskiden beraber içerdik kahvemizi şimdi ayrıda olsa da bu hediye sayesinde yanında olmak istedim. Güle güle kullan.

Ne senin kadar özel ne de o gülüşün kadar parlak bu hediye, ama en azından o güzel gülümsemene sebep olabilirse, bir anda çok özel olabilir. Tıpkı sırf sen beğendiğin için güzel olan diğer her şey gibi.

Bana her bakışında kendimi kaybediyorum. Güzel gözlerinden sen sorumlusun; bana seslendiğin an kulaklarım dünyaya sağır, bülbül sesinden sen sorumlusun; ellerimi tuttuğunda hayat durur gibi oluyor, aşık gönlümden sen sorumlusun.

Sana verilebilecek en güzel hediyeyi düşündüm. Ancak dünyanın en mükemmel varlığına daha iyi ne verilebilirdi ki? Sonsuz sevgimi aşk dolu kalbimi vermeye karar verdim. Tabi sembolik bir de hediye. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun.

Yolumuz uzun sevgilim. Sevinçlerimiz olduğu gibi hüzünlerimiz de olacak. pekguzelsozler.com Paylaştıkça güç alacağız birbirimizden. Sen yine de içinde kalanları içinde tutma emi. Sana iyi bir sırdaş olamadığım bir an olursa diye yaz istedim. Bizi yaz. Yaz ki uçmasın kalsın başucunda.

Benim için bana baktığın ilk gün, elimi tuttuğun gün, ilk öptüğün gün ve bunların bana hediye edildiği doğduğun gün kutlu olsun senede bir günü değil, ömrümü paylaşmaya hazırım iyi ki varsın iyi ki benimsin doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.

Sana verilebilecek en güzel hediyeyi düşündüm. Ancak dünyanın en mükemmel varlığına daha iyi ne verilebilirdi ki? Sonsuz sevgimi aşk dolu kalbimi vermeye karar verdim. Tabii sembolik bir de hediye. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun. Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye beni yanında hissettirir.

Sevgiliye Hediye Notları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir