Toruna Doğum Günü Mesajları

Toruna Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Toruna Doğum Günü Mesajları Kısa, Toruna Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Anneanneden Toruna Doğum Günü Mesajları, Deden Toruna Doğum Günü Mesajları

Evlat sermayeyse torun kardır demişler. Torunlarınızın en özel gününde onları mutlu edebilecek toruna en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki toruna anlamlı doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızla paylaşın.

TORUNA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara canım torunum.


Hep birlikte nice senelere canım torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Hayata yeni bir sayfa açman dileğiyle doğum günün kutlu olsun yakışıklı torunum.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bir tanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Torun kokusu dünyanın en pahalı parfümünden bile güzeldir. Nice senelere torunum.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara canım torunum.

Hayatında pişmanlık duyabileceğin hiçbir şey yaşamaman dileğimle. Nice yıllara biricik torunum.

İyi ki doğdun canım torunum. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Doğum günün kutlu olsun güzel torunum. Mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Bu özel gününde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman seninle olsun. Hep birlikte nice yaşlara bir tanecik torunum.

Güzel torunum yeni yaşın kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın olması dileğiyle nice yıllara!

Yarınlar bugünden inan daha güzel geçecek tüm güzellikler seni seçecek. Beraberce nice mutlu yıllara bir tanecik torunum.

Dün, bugün ve yarın. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Doğum günün neşeyle dolsun canım torunum.

Mutlulukların kaf dağı kadar yüksek üzüntülerin kibrit çöpü kadar küçük olsun. Hep birlikte nice yaşlara biricik torunum.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun güzel torunum.

İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım büyük insan. Doğum günün neşeyle dolsun biricik torunum.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın canım torunum. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bir tanecik torunum iyi ki doğdun.

Hayatının her anında ve her döneminde senin için bol bol sağlık, başarı, huzur, mutluluk diliyorum. Beraberce nice mutlu yıllara biricik torunum.

Hayat merdiveninde atacağın her adım sana huzur, barış, sağlık, mutluluk ve bol bereket getirsin. Hep birlikte nice senelere bir tanecik torunum.

En güzel günler senin olsun, hayatının her anı mutlulukla dolsun, gözlerin hep güzellikler görsün. Beraberce nice mutlu senelere bir tanecik torunum.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar güzel torunum.

Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Birlikte nice mutlu yıllara bir tanecik torunum.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Dilerim ömrün boyunca mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Birlikte nice mutlu yaşlara bir tanecik torunum.

Ben öyle süslü püslü laflar edemem, gösteriş olsun diyerek sana armağan alıp gelemem. Aramızda mesafeler var ama seni unuttum diyemem. Nice mutlu yaşlara canım torunum.

Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar; bu yaşında her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim. Doğum günün mutlulukla dolsun biricik torunum.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik torunum.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun canım torunum.

Sevilenler deniz kenarındaki taşlara benzer. pekguzelsozler.com Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Nice yıllara bir tanecik torunum.

Doğum gününü nasıl kutlasam diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Beraberce nice mutlu senelere canım torunum.

Gökyüzündeki yıldızlar, gökkuşağındaki renkler gerçek bir seven kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar yakınımda olsa senin gibi biri karşısında parlak kalamaz. Beraberce nice mutlu yıllara canım torunum.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. Doğum günün mutlulukla dolsun canım torunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir