Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sayfa İçeriği: Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Kısa, Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Uzun, Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Romantik, Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajları Tumblr

Bu güzel sayfada sizler için uzaktaki sevgiliye söylenecek en güzel günaydın mesajlarını hazırladık. Sayfadaki uzaktaki sevgiliye anlamlı günaydın mesajları instagram ve whatsapp ile paylaşın.

UZAKTAKİ SEVGİLİYE EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI


Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın hayatım.


Buram buram hasret kokan sevgilimi günaydın!

Seninle başlayan her güne günaydın aşkım, günaydın!

Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim.

Doğan her güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.

Günaydın aşkım, günaydın seninle başlayan her güne.

Tek ihtiyacım birazcık duygu, biraz sevgi, biraz sen. Günaydın aşkım.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın!

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Gözlerin için uyandım bu sabah da ver elini karşılayalım yeni günü.

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Seni severken içim geçmiş severken de ömrüm. Günaydın sevgilim.

Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş. Günaydın sevgilim.

Belki de aşk uzakta olan birisiyle bile gülüp mutlu olabilmektir. Günaydın sevgilim.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın hayatım.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

Günaydın kalbimin aşk bahçesi, hayatımın anlamı. Bu sabah da seni çok severek uyandım.

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi. Günaydın aşkım.

Uzaklarda olsan da mesafeler olsa da aramızda her zaman yanı başımdasın canım sevgilim. Günaydın sevdiğim!

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şu an gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Her gözümü kapatıp uyumak istesem aklıma gelip bir sigara daha yakıp hayallere dalıyorsam eğer bil ki seni özlediğimdendir, seni seviyorum aşkım.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak ta, şimdi yanında olamasam da güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın.

Her şeyim seni çok özledim, bir an önce kavuşalım artık, aşkım benim seni çok seviyorum, prensesim benim iyi ki varsın canımın içi, iyi ki benimsin, iyi ki seninim.

Nerden bilebilirdim sevgimin boyumu aşacağını? Beni böylesine çok seven adamı, ne çok sevecekmişim meğer. Sevgilim, canımın en kıymetlisi, bana değer veren, kendimden çok değer verdiğim adam, uğurum, asıl olan şey seni hayatım boyunca yanımda görmek istememdir.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Sensiz gecen günlerim pekguzelsozler.com sen olmayınca nefessiz kalıyorum. Bedenim bende ama ruhsuz kaldım. Sen ruhumu aldın ben sende kaldım. Her şey düzleşti birden hayat yok senmişsin hayatım sen gittin ben ölüme açıldım. Gülmek yok, düş yok hayal yok, gerçek yok hayat yok, nefes yok. İşte bu yüzden sensizliği sessizliğinle yaşayamamamın sebebi biriciğim seni çok seviyorum.

Öyle çok özledim ki, parmaklarımın arasını dolduran parmaklarını özledim. Yanımda oturuşunu özledim benimle aynı yolda kolumun altında yürümeni özledim beraber yediğimiz çikolatayı özledim sen olmayınca onun bile tadı olmuyor. Senle titreye titreye üşümeyi özledim ellerini ısıtmayı özledim. Seni çok özledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir