Yatak İle İlgili Sözler

Yatak İle İlgili Sözler

Sayfa İçeriği: Yatak İle İlgili Sözler Kısa, Yatak İle İlgili Sözler Anlamlı, Yatak İle İlgili Sözler Tumblr, Yatak İle İlgili Sözler Mevlana, Yatak Odası İle İlgili Sözler, Yatak İle İlgili Sözler Facebook

Bu güzel sayfada sizler için yatak ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazırladık. Sayfadaki yatak ile ilgili anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

YATAK İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER

Manşet: Kim bilir kaç kişi ayrı yataklarda, birbirine sarılarak uyuyordur.


Allah herkese rahatlık versin. Sen yatakta dön dur!

Şerefini kimin yatağında bıraktıysan, tribini ona atacaksın bana değil.

Kim bilir kaç kişi ayrı yataklarda, birbirine sarılarak uyuyordur.

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu bir tanem.

Fiziken ayakta, ruhen yatakta, psikolojik olarak nerdeyim bilmiyorum.

Yatağına yatınca; yüreğinin sesinden uyuyamıyorsan, anla ki yalnızsın. Aziz Nesin

Her yatak tuzludur biraz, ya terin tadını tatmıştır ya da gözyaşlarının.

Acı çeken dostuna dinlenmesi için yer göster ama dikkat et yatak sert olsun. Friedrich Nietzsche

Bir yatakta iki beden olana kadar değil, bir mezarda iki ceset olana kadar gel yaşlan benimle.

Masa örtüsü, yatak örtüsü, sehpa örtüsü derken dünya için her şeyi örttükte, Ahiret için bir başımızı örtemedik.

Sizin dediğiniz aşk; ayakta başlayıp yatakta biten. Bizim bildiğimiz aşk; yürekte başlar mezarda biten.

Yatağını ısıtmak için dilediğin kadar ten gezebilirsin. Yüreğin ısınmadıkça, hangi bedende olursan ol daima üşüyeceksin!

Yatağa abdestli girene, o gece bir melek sabaha kadar, “Ya Rabbi bu kulunu affet” diye dua eder.  Hadis-i Şerif

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.

Para size ancak bir yatak alabilir, iyi bir uyku değil; bir ev alabilir, bir yuva değil; bir arkadaş alabilir, bir dost değil. Zig Ziglar

Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı istedim, yatağa sensiz girmek zorunda kaldım. Neredeydin benim canım pijamalarım.

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm… Tüm kâbuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu bir tanem.

Yastığa başımı koyduğumda hayalin geliyor karşıma, hayalinle konuşuyorum yatağımda. Gözlerimi bu gece de senin için kapatıyorum senli rüyalarıma. İyi geceler aşkım.

Bazen sabah yataktan çıkar ve düşünürsün, yapamayacağım artık diye, ama içinden gülersin böyle hissettiğin bütün zamanları hatırlayıp. Charles Bukowski

Rüzgarın keman çaldığı, yağmurun camına vurduğu ve sen yatağına uzanıp keşke dediğin her şey seninle olsun bir tanem sen benim bir tanem gönlümde efsanemsin.

Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim. Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim.

Rüzgârın kemanini çaldığı ve yağmurun pekguzelsozler.com damlalarının pencerene vurduğu soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin bütün güzellikler senin olsun bir tanem.

Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim!

Birden uyandım doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle, iyi geceler sana. Kâbusum oldu sensiz geceler artık bana.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir